Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Nisan 2015 - Pazartesi 03:04 Bu haber 1637 kez okundu
 
ŞİMDİLİK 33 BİN TL
'Bin lira verecek, bin KSK'li aranıyor' sloganıyla başlattığı kampanyada bugüne kadar 33 bin lira gelir sağlandığı öğrenildi.
GENEL HABER Haberi


Futbolda Süper Lig, basketbolda Eurolig ve bayanlar voleybolda 1. Lig'de çıkma hedefi olan Karşıyaka'nın 8 Nisan'da başlattığı 'Bin lira verecek, bin KSK'li aranıyor' sloganıyla başlattığı kampanyada bugüne kadar 33 bin lira gelir sağlandığı öğrenildi. Başkan Fatih Diniz, kulübün hedeflerine ulaşması için tüm Karşıyakalıları desteğe davet ederken, "Bu kampanya camiamızın kulübü sahiplenmesi açısından da çok önemli dedi. Kampanyaya katılmak isteyenlerin İş Bankası Karşıyaka Şubesi'ne başvurabileceğini dile getiren Diniz, "Bu kritik süreçte ekonomik olarak kulübümüzü rahatlamak için kenetlenmeliyiz" diye konuştu. (YENİ ASIR)
 
1000 KİŞİDEN 1000 TL ARANIYOR (09.04.2015)
 
İzmir'in en çok branşta mücadele eden tek kulübü olan Karşıyaka, hedefe koşan branşlarına destek amacıyla geniş tabanlı bir kampanya başlattı. 'Bin lira verecek, bin KSK'li aranıyor' adı altında düzenlenen kampanyanın tanıtım toplantısını Kulüp Başkanı Fatih Diniz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptı. Futbolda ilk 6'ya adım adım ilerlediklerini, basketbol ve voleybolda da önemli hedeflere koştuklarını belirten Diniz, "Basketbolda son 2 sezonda müthiş bir çıkış yaptık. Challenge Cup, EuroCup derken basamakları hızla çıkıp Euroleague'e çok yaklaştık" dedi.
Voleybolda ise 1.Lig hedefiyle yola devam ettiklerini söyleyen Diniz, "Play-Off'ta başarılı olup İzmir'in bayanlardaki boşluğunu yine biz doldurmak istiyoruz. Biz sadece futbol kulübü değiliz. Bunları yaparken de sıkıntılar yaşıyoruz. Maddi anlamda tıkandık, kaynak sıkıntımız var. Düzenlediğimiz bu kampanya ile hedeflerimize daha emin adımlarla ilerleye biliriz. Bin lira verecek bin KSK'li kulübümüzün gücünü de göstermesi açısından güzel bir ölçü olacak. Makbuz karşılığı yardımda bulunacak kişileri, kuruluşları resmi internet sitemizden yayınlayıp destek olanlara kulübümüz formalarını hediye edeceğiz" dedi. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı