301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mayıs 2015 - Pazartesi 10:25 Bu haber 2898 kez okundu
 
2,8 TL'LİK BORCU DA ACAR ÜSTLENDİ
Karşıyaka'nın icra takibine düşen eski sporcu ve teknik heyet alacakları nedeniyle yeni bir yasağa takıldı. Daha önce 1.3 milyon TL borcu ödeyip transfer yasağını kaldıran Acar, şimdi de 2.8 TL'lik borcu üstlendi
FUTBOL Haberi


Adanaspor'u altyapıdan yetişen oyuncularıyla 2-1 yenerek PTT 1. Lig'i galibiyetle noktalayan Karşıyaka, eski borçlar nedeniyle yeni bir transfer yasağıyla karşı karşıya kaldı. Futbol Federasyo'nun yeni uygulamasıyla icra takibine düşen eski sporcu ve teknik heyet alacakları nedeniyle kulüplere yeni transfer yasağı getirmesi Karşıyaka'yı yine köşeye sıkıştırdı. Ancak İstanbullu işadamı Erdal Acar, bu yasağı da üstlenerek KSK'ye derin bir nefes aldırdı. 

1.3 milyon ödemişti
Toplam 2 milyon 800 bin lira civarındaki borcu ödeyeceğini yönetime bildiren Acar, genel kurul öncesi Brezilyalı Tiago ve Baykal Kulaksızoğlu'nun alacağında olduğu gibi kulube yapacağı bağışla bu borcu da temizleyecek. Erdal Acar, genel kuruldan bir kaç gün önce Ali Erten'in listesine destek vereceğini açıklayıp Tiago ve Baykal'a olan 1.3 milyon liralık borcu makbuz karşılığında kulübe bağışlamıştı. Acar'ın KSK yönetim kurulunda mali işlerle yakından ilgilenen Mehmet Yaya'yı bu hafta içinde İstanbul'a çağırıp kulübün borçları konusunda ayrıntılı bilgi alacağı öğrenildi. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı