301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Haziran 2015 - Perşembe 22:06 Bu haber 2318 kez okundu
 
ACAR DÜĞMEYE BASTI
İş adamı Erdal Acar'ın PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'ya desteği sürüyor.
FUTBOL Haberi


İş adamı Erdal Acar'ın PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'ya desteği sürüyor. Acar ile kulüp yönetiminin İstanbul'da yaptığı toplantıda pazartesi gününden itibaren transfer yasağının kaldırılması ve personel ödemelerinin yapılması kararı alındı.
İstanbul'da gerçekleşen toplantının ardından yazılı bir açıklama yapan kulüp başkanı Ali Erten, "Karşıyaka Spor Kulübü yönetimi olarak bugün İstanbul'da kulübümüze destek veren, Karşıyaka sevdalısı iş adamı Erdal Acar'la bir görüşme yaptık. Görüşmede kulübümüzün 2. başkanı Cengiz Bakır, futbol şube başkanımız Osman Kırkpınar, futbol şube yöneticimiz Devrim Acar ve kulübümüze her zaman destek olan Nazım Torbaoğlu da yanımızda yer aldı. Kulübün içinde bulunduğu durumu ayrıntılı olarak anlattığımız Sn. Erdal Acar bize verdiği sözlerin arkasında olduğunu ve pazartesi gününden itibaren transfer yasağının kaldırılarak, personel ödemelerini gerçekleştireceğini ve transferlere İzmir merkezli olarak başlanacağını açıkladı" dedi.
Görüşmede alınan kararlar ise şu şekilde açıklandı:
 
1- Transfer yasağı için ödemeler pazartesi gününden itibaren yapılacak. Kulübümüzün avukatı Mehmet Yaya pazartesi günü İstanbul'a giderek bu konuyla yakından ilgilenecek.
 
2- Kulüp personel ödemeleri pazartesi gününden itibaren yapılmaya başlanacak.
 
3- Sportif Direktör Recep Çetin ve Teknik Sorumlu Ogün Temizkanoğlu pazartesi günü İzmir'e gelecekler ve kulüpte futbol şubesinin (Osman Kırkpınar, Mustafa Özçakar ve Devrim Acar) nezaretinde çalışmaya başlayacaklar. Bütün görüşmeler kulüpte yapılacak. (YENİ ASIR)
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı