Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Nisan 2015 - Pazar 07:14 Bu haber 2173 kez okundu
 
OTOBÜSÜMÜZ YENİLENDİ
Maça reklamın sahibi Nuri Bozacı sessiz kalmadı ve otobüsümüzün tüm yazı ve logolarını hiç bir ücret almadan yeniledi.
GENEL HABER Haberi


U14 ve U15 yaş grubu akademi takımlarımızı Antalya'ya götüren kulüp otobüsümüz 1 nisan gecesi takımımızın kaldığı otelin önünde henüz kimliği belirlenemeyen şahıslar tarafından yazıları sökülmüş, plakaları kırılarak tahrip edilmişti.

Otobüs kaptanımız Hüseyin Saraç idaresinde kulübümüzün tüm branşlarının taşımasını gerçekleştiren otobüsümüzün bu hale getirilmesine Maça reklamın sahibi Nuri Bozacı sessiz kalmadı ve otobüsümüzün tüm yazı ve logolarını hiç bir ücret almadan yeniledi.

yesilkirmizi.net/özel

 

ANTALYA'DA OTOBÜSÜMÜZE ÇİRKİN SALDIRI (01.04.2015)

Altyapı U14-U15 maçları için Antalya'da bulunan kulüp otobüsümüze bu sabah 05.00 saatlerinde çirkin bir saldırı gerçekleştirildi.

U14-15 takımlarımızın bugün oynayacakları Antalyaspor maçı için otelde konaklayan sporcuları taşıyan kulüp otobüsümüze bu sabah saatlerinde çirkin bir saldırı düzenlendi. Otobüsümüzün üzerinde ki yazılar ve plakası söküldü. Kamera kayıtlarından saldırganın 20 yaşlarında bir Göztepe taraftarı olduğu tespit edildi. Polis, saldırganın parmak izi ve kamera görüntülerinden kim olduğunu araştırıyor.

yesilkirmizi.net/özel

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı