Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Ocak 2006 - Salı 00:00 Bu haber 2824 kez okundu
 
"O" An
“Eğer insanın ölmeden yaşanması gereken anlar diye bir liste hazırlayası varsa; dolu bir Alsancak Stadı''nda açık ve kapalı''nın sırayla-karşılıklı kaf kaf çektiği an, bu listede olmalıdır.”

ANILAR Haberi


“Eğer insanın ölmeden yaşanması gereken anlar diye bir liste hazırlayası varsa; dolu bir Alsancak Stadı'nda açık ve kapalı'nın sırayla-karşılıklı kaf kaf çektiği an, bu listede olmalıdır.”

Geçen gün okuduğum bir yazıda böyle bir bölüm vardı. Bir çoğumuz bu anı 1. ligdeki son sezonu yakalama şansını elde edenler olarak yaşamıştık. Ama 11 yaşındaki kardeşim henüz bizim kadar şanslı değil. Ama ısrarla ve inatla her maça geliyor hatta hafta sonu Uşak maçına gelebilmek için derslerini şimdiden yapıyor. Hafta sonu havanın soğuk olacak olması, pazartesi okulların açılması, sinemada ona göre filmlerin oynuyor olması, PS2’de oyun oynamak bunların hiçbiri onun umrumda değil. O şimdiden Uşak maçını düşünüyor.

Peki biz ?

Hepimizin hayatta bir takım öncelikleri var ama gün Karşıyaka’ya sahip çıkma zamanı. Çok fazla bir şeyde gerekmiyor. 2 saat ve en fazla 20 YTL. Hadi bu hafta sonu 2 bira az içelim, sinemaya gitmeyelim, iddaa oynamayalım, sevgilimize yada eşimize ayıracağımız zamandan 2 saat ayırıp maça gidelim. Giderken de yanımıza birini alalım.

Ölmeden yaşanması gereken o anı görmek ve o an gelip çattığında, Alsancak dolup taştığında karşılıklı kaf kaf çekerken “ Biz her zaman buradaydık” demenin mutluluğunu yaşamak için…

Umut EKEN

www.yesilkirmizi.com - özel
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı