301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Mart 2006 - Cuma 00:00 Bu haber 4908 kez okundu
 
UĞUR IŞIKAL: Karşıyaka'nın UĞUR'u
ÖZEL RÖPORTAJ

Yeşil Kırmızı ekibi olarak bu hafta da Çanakkale maçı kahramanlarından Milli oyuncumuz Uğur IŞIKAL ile görüştük. Amacımız Uğur''u tanımak ve taraftarlarımıza tanıtmaktı.
ROPORTAJLAR Haberi


ÖZEL RÖPORTAJ

Yeşil Kırmızı ekibi olarak bu hafta da Çanakkale maçı kahramanlarından Milli oyuncumuz Uğur IŞIKAL ile görüştük. Amacımız Uğur'u tanımak ve taraftarlarımıza tanıtmaktı.


Bize kendini tanıtır mısın ?

1985 Karşıyaka doğumluyum. Fevzi Paşa İlköğretim , Mustafa Reşit Paşa Orta Okulu ve en son olarak Şemikler Lisesin de okuyarak öğrenimimi tamamladım.Karşıyaka Spor Kulübü ile nasıl tanıştın? Taraftar olarak maçlara gelir miydin? Seni en çok heyecanlandıran maç hangisiydi ?

K.S.K ile 9 yaşımda altyapıya futbolcu olarak yazılmam ile tanıştım.Ailem de bir çok futbolcu olması beni de futbol konusunda çok istekli ve heyecanlı kılmıştı o aralar. Fakat ailem beni ilk olarak Org kursuna daha sonrada yüzme kursuna yolladı. Ben ise babamın, dayımın ve kardeşlerimin futbolcu olmalarından dolayı futbol oynamak istediğimi anneannem Tevhide Hanım ve annem Nihal Hanıma söyleyince onlar beni Karşıyaka Altyapısına yazdırdılar. Karşıyaka’nın tüm içerideki maçlarına giderdim ve taraftar olarak en çok heyecanlandığım maç 10 Mayıs 2003 tarihinde 2B nin son maçı Karşıyaka –B.Merinos maçı idi.

3 gol atarak iyi bir çıkış yakaladın?Böyle bir çıkış bekliyor muydun?

Esasında bir maçta 3 gol atabileceğimi beklemiyordum. Böyle bir çıkış olacaktı ve bu maça denk geldi. Bunda en büyük rolün Hocam Feyyaz UÇAR’da olduğunu düşünüyorum. Bu maça beni hafta başından hazırlayıp çok iyi motive etti.Antrenmanlar dışında neler yapıyorsun ? Taraftarlara kendinden biraz bahseder misin ?

Genelde tüm günümüz antrenman ile geçiyor.Diğer zamanlar da ise evde vakit geçiriyorum. Müzik dinliyor Play Station oynuyor ve internete giriyorum.

www.yeşilkırmızı.com’u nasıl buluyorsun ?

İçerik ve güncellik açısından bence en iyi sitesiniz. Hocalarımızla ve bizlerle devamlı röportajlar yapıyor idmanlarımıza geliyorsunuz.Hatta Antalya kampına gelmeniz inanın takım üstünde pozitif enerji oldu. Siteyi yöneten arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Karşıyaka büyük bir camia. Bunu sportif başarı ile perçinlemesi için kulübün içinde olan genç bir sporcu olarak önerilerin nelerdir ?

Tüm ileri gelenlerin bu kulübü maddi manevi desteklemelerini istiyorum.Çünkü başka Karşıyaka yok.

İlk 6'ya uzanabilecek miyiz? Futbolcular olarak siz de buna inanıyor musunuz ?

Tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkıyoruz.Eğer seyirci desteğimizde artarak devam eder ise bunu elde etmek hiçte zor olmayacak.Tüm takım olarak var gücümüzle bu olaya motive olduk.

İleride hedeflerin nelerdir?

16 defa Genç Milli formayı giydim.Şu anki tek amacım beni yetiştiren kulübe hizmet etmek.İmkanlar elverdiğince Karşıyaka’da kalmak ve Karşıyaka’nın simge futbolcuları arasına girmek istiyorum.

Karşıyaka taraftarlarına mesajların nelerdir?

Karşıyaka taraftarı çok muhteşem .Bende onlardan biri olduğum için şanslıyım.Tek ricam bizi desteklemeye devam etsinler.Ekibimiz çok genç her türlü morale ihtiyacımız var.Bu yüzden 90dk bizlere güvensinler destek versinler.Uğur IŞIKAL’a antrenman sonrası bizlere vakit ayırdığı ve verdiği içten cevaplar için teşekkür ederiz.

Yeşil Kırmızı Ekibi

www.yesilkirmizi.com - özel
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı