Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Ocak 2015 - Salı 05:43 Bu haber 1986 kez okundu
 
UÇUYORLAR
TRANSFER yasağını kaldırabilmek için Tiago ve Baykal Çan'la anlaşma zemini arayan Karşıyaka, toplam 470 bin dolar alacakları bulunan 2 oyuncuya yaptığı tekliflere olumsuz yanıt aldı.
FUTBOL Haberi


TRANSFER yasağını kaldırabilmek için Tiago ve Baykal Çan'la anlaşma zemini arayan Karşıyaka, toplam 470 bin dolar alacakları bulunan 2 oyuncuya yaptığı tekliflere olumsuz yanıt aldı. Tiago ve Baykal'dan makul rakamlara inmelerini beklediklerini söyleyen 2'nci Başkan Azat Yeşil, "Ama onlar uçuyor. Yasağı kaldırmamız zor görünüyor. Mevcut kadroya ödeme yapmak daha manüklı" dedi. (HÜRRİYET)

BAŞKAN YASAĞI SORUN ETMEDİ (13.01.2015)

Karşıyaka'ya eski oyuncusu Tiago'ya olan borcu nedeniyle FIFA tarafından transfer yasağı gelmesi gündeme bomba gibi düşerken yönetim yüreklere su serpti. Brezilyalı futbolcunun 2010-2011 sezonundan kalan 372 bin dolar alacağının sadece ilk taksidinin yatırılması üzerine Tiago, FIFA'nın yolunu tutmuş, yönetimin uzlaşma çabalarına da yanaşmamıştı. Transfer yasağı haberi sosyal medyada taraftarların tepkisine neden olurken Karşıyaka yönetimi dün olağanüstü toplanarak konuyu masaya yatırdı. Brezilyalı futbolcunun avukatıyla direkt temasa geçen yönetim, 372 bin dolarlık borcu eşit taksitlerle ödeme önerisini sundu. Daha önce yapılan görüşmede alacağını nakit isteyen Tiago'nun bu öneriye sıcak baktığı iddia edildi. Başkan Fatih Diniz, "Kulübe transfer yasağı geldiği doğru. Ancak Tiago'nun avukatıyla konuşuyoruz. Yasağın problem olacağını zannetmiyorum. Söz konusu borcun bir kısmını nakit vereceğiz, geri kalanını ise taksitlere böleceğiz" dedi. BURAK HAKERLER(YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı