301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Mayıs 2015 - Pazartesi 13:42 Bu haber 3234635 kez okundu
 
BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL ENİŞTEM BENİ NİYE ÖPTÜ?
Yenigün gazetesi köşe yazarlarından Deniz Gezginci'nin BAYRAM DEĞİL SEYRAN DEĞİL ENİŞTEM BENİ NİYE ÖPTÜ? başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


21 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan kongrenin telaşı, 24 Mayıs da atılması düşünülen Karşıyaka Stadının temeli ve Erdal Acar’ın sürpriz bir şekilde ortaya çıkması nedeni ile Karşıyaka Spor Kulübü’nde hareketli günler yaşanıyor.

Yöneticiler de ligi kafalarında bitirmiş

Geçtiğimiz hafta futbolcuların ligi kafasında bitirdiğini yazmıştım. Alanyaspor’dan beş yiyerek sağ olsunlar bize bunu ispatladılar. Ama bence sadece futbolcular değil Karşıyakalı yöneticiler de ligi kafasında bitirmişler. Bunu Alanya deplasmanına hiçbir yöneticinin tenezzül edip de gitmemesinden  anlıyoruz. Şuan sanıyorum bu işi kafasında bitirmeyen tek taraf kaldı o da çiçeği burnunda Karşıyakalı teknik ekip. Rıza hocam, Recep Hocam, Ülken hocam, Murat hocam… Allah aşkına ne yapın edin, gerekiyorsa formayı sırtınıza geçirip siz çıkın oynayın da şu Karşıyaka isminin rezil olmasına izin vermeyin. Gelenden beş yiyoruz gidenden beş yiyoruz. Karşıyakalı bu tür sonuçlara alışık değil. İddiamız olmayabilir ama yüreğimiz kanıyor.  Bunu da en iyi siz bilirsiniz.

Müjde vere vere bitiremediler

Stat ile ilgili özellikle Ege basınında her ay “Karşıyaka’ya Stat Müjdesi” diye bir başlık atılıyor.  Nedense bu haberler de hep seçim öncesine denk geliyor ve seçimlerden sonra stat yine kendi kaderine terk ediliyor. Yine seçim öncesi, yine stat haberleri. Şu temeli artık atın da siz de kurtulun basında aynı başlığı kopyala-yapıştır yapmaktan kurtulsun. Bakarsınız bir gün biz de “keriz” yerine konmaktan kurtuluruz.

Erdal Acar konusu

Şuan Karşıyakalıların en çok merak ettiği soru şu; “Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü?” Yani Erdal Acar bir anda neden Karşıyaka Spor Kulübü ile ilgilenmeye başladı. Bu sorunun yanıtını öğrenmek için şuan çok erken. Bekleyip görmekte,  ondan sonra yorum yapmakta fayda var. Ancak bu konuda şunu söyleyebilirim ki biz kime meşale ile karşılama yaptıysak sonucu hüsran oldu. Ben diyorum ki önce başarıyı görsek, icraatı görsek,  meşaleleri ondan sonra yaksak daha doğru olmaz mı ?

Umarım Erdal Acar Karşıyaka futbolu için bir çare olur. Maalesef son yirmi senede de gördük ki Karşıyaka’da ki mevcut yöneticiler futboldan pek çakmıyor. İster yukarıdan aşağıya, ister aşağıdan yukarıya nereden sayacak olursanız sayın altı üstü sayıları 30 kişi. Bir kongrede Ahmet gidiyor diğerinde Mehmet geliyor. Yıllardan beri de bu isimler futbol şubeye bir arpa boyu kadar yol aldıramıyor. O nedenle KSK’de futbol ile ilgili yeni bir çözüm bulmak gerekiyor. Baktınız ki Erdal Acar da çare olmuyor benden size tavsiye gidin kapı komşumuz  Altınordu’ya. Mehmet Sait Özkan’dan yardım talep edin. Eminim ki futbol şube adına ondan öğrenilecek çok şey vardır.

KSK’yi önümüzdeki günlerde çok daha sıcak günler bekliyor. Bekleyelim, izleyelim ve görelim.

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı