Haber Detayı
14 Haziran 2015 - Pazar 10:05 Bu haber 2737 kez okundu
 
TARAFTARIN BİLET İSYANI
Biletler KSK Store ve Arena'daki gişelerde dün öğleden sonra satışa çıktı ve kısa sürede tükendiği öğrenildi.
BASKETBOL Haberi


KARSIYAKA'da maç biletlerinin satışa çıkar çıkmaz tükenmesi taraftarları isyan ettirdi. Kulüp adına bilet satışı lisanslı ürün mağazası yalnız Çarşıdaki şubeden gerçekleştirdi. Karşıyaka Arena ve diğer mağazalara bilet gitmedi. Burada saatlerce bekleyen taraftarlar eli bos ayrıldı. 50 TL'lik biletlerin karaborsada 200 TL'ye alıcı bulduğu iddia edildi.

SEZON öncesi 1500 kombine, 575 VIP kart satan Kaf Kafin 300 öğrenci, 300 rakip takım bileti ayırdığı, belediyeye 50, protokole 60, takım ailelerine 30, sponsorlara 50 bilet verildikten sonra mağazadan 1850 biletin satıldığı öğrenildi. 5 bin kapasiteli Arena da yönetim mağduriyeti gidermek için dördüncü maçın biletlerini salon gişesinden satışa çıkaracak.

BİLETLER TÜKENDİ (13.06.2015)

Pınar Karşıyaka yönetimi yarın ve salı günü Mavişehir Arena'daki final serisinin 3. ve 4. maçlarının bilet fiyatlarını belirledi. Yeşil-kırmızılı taraftarlar Anadolu Efes maçının biletlerini tam 50, öğrenci 30 liradan alabilecek. Biletler KSK Store ve Arena'daki gişelerde dün öğleden sonra satışa çıktı ve kısa sürede tükendiği öğrenildi. Karşıyaka Belediyesi'nin Fenerbahçe Ülker yarı final serisinde olduğu gibi Bostanlı'ya dev ekran koyarak bilet bulamayarak maça giremeyenlere aynı atmosferi biraz olsun yaşatması bekleniyor. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı