Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Ağustos 2014 - Salı 09:27 Bu haber 11777 kez okundu
 
KSK ÇARŞI GÖZTEPE'YE MEYDAN OKUDU
ALS hastalarına destek için başlatılan kampanyaya ALS hastalığına dikkat çekmek için Beşiktaş Çarşı'nın meydan okumasına cevap veren KSK Çarşı, ezeli rakibi Göztepe, Kasımpaşa ve Bursa'ya meydan okudu.
GÖRÜNTÜLÜ HABER Haberi


ALS hastalığına dikkat çekmek için Beşiktaş Çarşı'nın meydan okumasına cevap veren KSK Çarşı, ezeli rakibi Göztepe, Kasımpaşa ve Bursa'ya meydan okudu.

KSK ÇARŞI BJK ÇARŞI'YA CEVAP VERECEK (25.08.2014)

Çarşı'nın sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı;

Son zamanlarda oldukça ilgi ile yaklaşılan ALS hastaları için dikkat çekebilmek, maddi yardım toplayabilmek adına bir çok ünlünün katıldığı ve ardından tribünlerinde desteğini esirgemediği organizasyon ile bizde katkımızı koyacağız.

Dün Beşiktaş Taraftarlarının ALS hastlarına destek için yaptıkları toplantıda bize  meydan okumalarını kabul ediyor, 25 Ağustos Pazartesi saat  18.30′da Çarşı’da bulusuyoruz.

Destek olmak isteyen tüm tribün emekçileri davetlidir.

Not: Çok kısa ALS hastalığına ve neden maddi yardım yapılması gerektiğine değinelim.

Motor nöron hastalığı olarak da anılan, merkezî sinir sisteminde, omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır.

Vucüt işlevini yitirir ancak algılar açıktır, beyin hastalıktan etkilenmez. Bu nedenle hastanın bakımı çok zor, yıpratıcı ve oldukça maliyetlidir. Hasta ortalama 3 ile 5 yıl arası yaşar.

Karşıyaka Çarşı Grubu

BJK ÇARŞI KSK ÇARŞI'YA MEYDAN OKUDU (22.08.2014)

ALS hastalarına destek için başlatılan kampanyaya Beşiktaş Çarşı Grubu'da katıldı. Beşiktaş Çarşı Grubu kardeş Karşıyaka taraftarına meydan okuduklarını açıkladı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı