Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Şubat 2015 - Cuma 07:10 Bu haber 3302322 kez okundu
 
HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ
Teknik Direktör Yusuf Şimşek, İstifamı işleme koymazsanız, sözleşmemde yazılı paranın tamamını talep ederim ve ödemek zorundasınız" diyerek uyarıda bulundu.
FUTBOL Haberi


Yusuf Şimşek'in sözleşmesinin feshi için son girişimler dün yapıldı. Genç teknik adam, istifasını Pazartesi gününden bu yana işleme koymayan Karşıyaka yönetimine, "Ben henüz Antalyaspor'a imza atmadım. Siz takımın başına Ayhan Akman'ı getirdiğinizi basın toplantısı ile açıkladınız. İstifamı işleme koymazsanız, sözleşmemde yazılı paranın tamamını talep ederim ve ödemek zorundasınız" diyerek uyarıda bulundu.

SONUNDA KABUL ETTİLER

Karşıyakalı yöneticilerin de Şimşek'in bu resti üzerine istifayı işleme koyup sözleşmeyi fesih etmeyi kabul ettiği öğrenildi. Yusuf Şimşek'in, bugün öğleden önce Antalyaspor ile resmi sözleşme imzalaması ve yarın Manisaspor ile oynanacak maçta da kırmızı-beyazlı takımın başında olması bekleniyor. Şimşek, henüz Pro-Lisans diplomasına sahip olmadığı için teknik sorumlu olarak Mustafa Ati Göksu gözükecek.

KAF-KAF ŞİMŞEK'E DAVA AÇACAK (25.02.2015)

Karşıyaka yönetimi, sözleşmesi devam ettiği dönemde teknik direktörleri Yusuf Şimşek'le transfer görüşmesi yapan Antalyaspor'dan şikayetçi oldu. Hakkını Futbol Federasyonu'nda arayacak olan Karşıyaka, sözleşmesini tek taraflı fesheden Yusuf Şimşek'le de davalık olmaya hazırlanıyor.(HÜRRİYET)

BÖYLE GİTMEK VAR MIYDI ? (23.02.2015)

Teknik Direktör Yusuf Şimşek ayrıldı. Uzun süredir maddi konular nedeni ile huzursuz olduğu bilinen Yusuf Şimşek'in Antalyaspor ile anlaştığı iddiaları bulunuyor.

Yusuf Şimşek resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Burada bulundugum sürede başta futbolcularım,yönetim kurulum,taraftarlarımız,basın mensuplarımız ve çalışan personelimize çok teşekkür ederim" dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı