Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
30 Ocak 2015 - Cuma 13:19 Bu haber 889 kez okundu
 
BUCA STADINA ZAMLI TARİFE
Ligin ilk yarısındaki 8 maç için Buca'ya 100 bin TL kiralama bedeli ödeyecek olan Karşıyaka ikinci yarı maçlarını yine Arena'da oynarsa fiyat ikiye katlanacak
FUTBOL Haberi


Karşıyaka'nın stat çilesi devam ediyor. KSK yönetimi, ligin ilk yarısında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve Bucaspor eski Başkanı Hüsnü Kaya ile bir araya gelip Arena Stadı'nı sezonluk kiralama konusunda anlaşmaya varmıştı. Ancak Bucaspor'da göreve gelen yeni yönetim 8 maçlık kiralama bedeli olan 100 bin lirayı acil olarak istemiş ve İzmir ekibine ihtarname göndermişti. Stat konusunda çözüme ulaşmak amacıyla dün Bucaspor Başkanı Çetin Kayışlı ile Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz bir araya geldi. 

Son karar bugün
Karşıyaka Başkanı Diniz'in 100 bin liralık alacağın yarısını peşin kalan kısmını lig içinde ödeme sözüne karşılık Bucaspor Başkanı Kayışlı, ligin ikinci yarısı için yüzde yüzlük fiyat artışı talep etti. Karşıyaka Başkanı Diniz, "Sezon başında yapılmış, fiyatı belirlenmiş bir anlaşmamız var. Şimdiki talepleri ilk yarıya göre oldukça yüksek. Yönetim kurulu olarak teklifi görüşüp karar vereceğiz" dedi. 
Karşıyaka'nın fiyatı yüksek bulup Bucaspor'a olumsuz yanıt vermesi halinde yeşil-kırmızılı kulübe Atatürk Stadı'nın yolu gözükecek. Ligin ilk yarısında Buca Arena'nın uzaklığı nedeniyle istediği tribün desteğini arkasına alamayan Karşıyaka'nın yüksek fiyat isteyen Bucaspor'a istediği rakamı vermezse anlaşma bozulacak ve KSK ikinci yarıdaki maçlarını Atatürk Stadı'nda oynayacak. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı