Haber Detayı
02 Temmuz 2015 - Perşembe 22:12 Bu haber 1578 kez okundu
 
BUGÜNE KADAR 8 MİLYON BAĞIŞLADI
Tüm borçları ve futbol takımının ücretlerini üstleneceğini açıklayan Acar, 1.5 ay içinde kulübe 8 milyon TL bağış yaptı.
FUTBOL Haberi


Karşıyaka'da işadamı Erdal Acar'ın yönetime verdiği ekonomik destek sözünü tutması, kulübü zor dönemde büyük sıkıntılardan kurtardı. Tüm borçları ve futbol takımının ücretlerini üstleneceğini açıklayan Acar, 1.5 ay içinde kulübe 8 milyon TL bağış yaptı. Acar'ın verdiği paralarla eski yerli-yabancı futbolculara olan borçlar nedeniyle gelen transfer yasağı kaldırılırken, aylardır maaş alamayan personel, yeni takımın peşinatları ve basketbolcuların primleri de ödeniyor.

Erdal Acar, kulübe dün aktardığı 5 milyon TL'lik destekle, kafalardaki soru işaretlerini dağıtıp, camiadaki endişelere son verdi. Yönetim ve Acar, futbolda güçlü bir kadro oluşturmak için çalışmalarını sürdürecek. Gelişmeleri Çeşme'de demirli yatından takip eden Erdal Acar, teknesine astırdığı Karşıyaka bayrağıyla poz vererek, "Federasyon borçlarımız bitti. Şimdi sıra transferde. Bu sezonki sloganımız, "Biz istersek olur" olacak. Tüm hedeflere ulaşacağız" dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı