Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 21:50 Bu haber 576 kez okundu
 
ÇINAR BAT KULLANICI KONFERANSINA DAVET EDİLDİ
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Avrupa Kupası’nda mücadele eden Pınar Karşıyaka’nın Genel Menajeri Selim Çınar, FIBA bünyesinde faaliyet gösteren Basketbol Tahkim Mahkemesi (Basketball Arbitral Tribunal-BAT) tarafından ilk defa düzenlenecek kullanıcı konferansına konuşmacı olarak davet edildi.
BASKETBOL Haberi


Selim Çınar, 8 Mart Perşembe günü Almanya'nın Münih kentinde düzenlenecek BAT Kullanıcı Konferansı'nda, Avrupa kulüpleri arasından konuşmacı olarak davet edilen tek kulüp menajeri olacak.

Konferansta kullanıcılara BAT öncesi işlemler hakkında faydalı bilgiler verilecek, yürürlükte olan kurallar ve uygulamalar hakkında kullanıcılardan geri bildirimler alınarak bir iletişim ağı kurma fırsatı sunulacak. BAT Yönetiminden ilgili kişiler ile uluslararası spor hukukçularının da konuşmacı olarak yer alacağı konferansta Selim Çınar, "BAT prosedüründe iyi uygulanan ve iyileştirilmesi gereken elementler" oturumunda konuşma yaparak Avrupa'da basketbol hukukunun gelişim ve değişimine dair fikirlerini katılımcılarla paylaşacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ÇINAR, BAT, KULLANICI, KONFERANSINA, DAVET, EDİLDİ,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı