301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mayıs 2015 - Pazartesi 10:46 Bu haber 2895 kez okundu
 
ÇARŞI HESAP SORACAK
Karşıyaka Çarşı Grubu lideri Taner Ütüklerli Çarşı'nın resmi sitesinden yaptığı açıklama ile Erdal Acar'a karşı çıkanlara yüklendi.
DUYURULAR Haberi


Kongre öncesi, KARŞIYAKAMIZA kayıtsız şartsız destek olup, futbol takımımızı süper lige taşıyacağını beyan eden ve samimiyetine inandığımız için yanında olduğumuz iş adamı Sayın Erdal ACAR, iyi niyetinin göstergesi olarak, desteklediği aday daha seçimi kazanmadan,  futbolda transfer yasağı getiren 1 milyon liranın üzerindeki bir meblağı bağış olarak ödemişti.

Şu an neredeyse 3.000.000 TL ye yakın (3 trilyon) bir transfer yasağı daha geldi.

Haber gelir gelmez Erdal Bey bu engelinde aşılmasını sağlayacak girişimlerde bulundu ve muhtemel bu hafta bu para da ödenecek.

Sayın Erdal ACAR adını koyarak KARŞIYAKAMIZA destek sözü verdiği andan beri, özellikle hepimizin artık bildiğiklavye kahramanı kesim başta olmak üzere, KSK’yı kendi tekelinde sananlar anlamadan,dinlemeden sallamaya başlamışlardı.

Onları zaten biliyoruz ve bu süreçte fazla dikkate almadık.

Amaaa;

Bu zihniyetin kulübü yönetmek isteyenler tarafından da benimsenmesini kabul edemeyiz.

Sen kongre öncesi desteğini somut olarak ve karşılık beklemeden ortaya koyan adamın desteklediği adayın karşısına, sadece vaatle çıkarsan ben senin de, seni destekleyenlerin de KARŞIYAKA’lılığını sorgularım arkadaş.

Sen eğer kulübün sorunlarının maddi tarafını çözeceğini, takımını süper lige taşıyacağını ve bunu KARŞIYAKA’yısevdiği için yapacağını söyleyip parayı basan adama “sen KARŞIYAKA’lı değilsin neden destek veriyorsun”dersen ben senin karşına çıkarım arkadaş.

Sen kazansaydın 4.000.000 TL yi (yazıyla dört milyon,eski para ile 4 trilyon) bulmak için transferin son gününe kadar kapı kapı dolaşacağını ama bulamayacağını, bulsan bile kulübe nelere mal olacağını bilemediğimiz bir süreci yaşatacağını bile bile, inatla o adama ve onun yanında olan bizlere karşı durursan ben senin yaptıklarını unutmam arkadaş.

Bu sportif bir mücadele, sonucunu şimdiden bilemeyiz ama bu adamın verdiği destekle süper lige çıktığımızda sen hala aynı yerde duruyorsan ben de sana hesap sorarım arkadaş.

Karşıyaka Çarşı Grubu adına Taner Ütüklerli

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı