Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 11:43 Bu haber 1467 kez okundu
 
ÇARŞI'DAN DEVE GÜREŞİ KIYASLAMASINA TEPKİ
Karşıyak Çarşı Grubu, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile deve güreşi seyircisi ile kıyaslanmasına tepki gösterdi. İşte o açıklama.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka taraftarı bugüne değin kulübünün en önemli unsuru olmuş ve yaşanan her türlü olumsuzlukta kulübüne daha fazla bağlanarak desteğini , tum dünyaya örnek olacak icraatlarla göstermiştir.

Bu sezon CARSI olarak bilinen anlayışımız ve duruşumuzla maçlara girmeyecegimizi açıklamış ancak giren kardeşlerimizin tercihlerine de saygı duymuştuk.

Bizim durusumuzu eleştirmek kimsenin haddi değildir. Hele hele deve güreşi seyircisi ile kıyaslamak hadsizligin ötesine geçer.

Bizler Kulübümüzün takımlarına ne zaman nasıl destek vereceğimizi herkesten iyi biliriz. Bu destek kimi zaman sezon baslamadan kamplara onlarca otobüsle giderek, kimi zaman antrenman sahasını stadyuma çevirerek, kimi zaman tribünleri, salonlari salkım saçak doldurarak olur ve bunun kararını biz veririz. Sezon sonu geldiğinde kazanılacak başarının yada allah korusun yaşanacak husranin sorumlularının ve nedenlerinin neler olduğunu bizden daha iyi kimse bilemez. KARŞIYAKA TARAFTARI, KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU hakkında yorum yapmak, hele hele kulübe desteği ile ilgili konuşmak için bunları bilmek gerekir.

Söyleyelim dedik !

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı