Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Ocak 2015 - Çarşamba 07:34 Bu haber 1770 kez okundu
 
DİNİZ: KAPASİTEMİZ BU KADARMIŞ
Transfer yasağı nedeniyle ara dönemde giden oyuncuların yerine takviye yapamayan Karşıyaka'da teknik direktör Yusuf Şimşek'in ardından Başkan Fatih Diniz de yaşadıkları duruma isyan etti.
FUTBOL Haberi


Topa tüfeğe karşı sapanla savaşıyoruz
Transfer yasağı nedeniyle ara dönemde giden oyuncuların yerine takviye yapamayan Karşıyaka'da teknik direktör Yusuf Şimşek'in ardından Başkan Fatih Diniz de yaşadıkları duruma isyan etti. Sezona başlarken ellerinde top, tüfek ve el bomları olduğunu ancak gelinen noktada cephanelerinin tükendiğini söyleyen Diniz, "Artık sapanla taş atarak savaşı sürdürmeye çalışıyoruz" dedi. Ekonomik anlamda bir yere kadar gelip tıkandıklarını dile getiren Diniz, şunları söyledi:

Kapasitemiz bu kadar
"Elimizdeki parayı son kuruşuna kadar oyuncularımızla paylaşıp hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ama tek taraflı bir yere kadar. Camiadan destek alamıyoruz, destek geleceğine de inanmıyorum. Defalarca çağrıda bulunduk, karşılık bulamadık. Demek ki camianın kapasitesi bu kadarmış. Karşımızdaki takımlar bulundukları şehirlerin belediyelerinden destek alıyorlar, onlarla güçlükle savaşıyoruz. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular kenetlenerek onurlu bir şekilde savaşımızı vereceğiz" dedi. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı