Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 08:05 Bu haber 3001 kez okundu
 
DIXON TÜRKİYE'DE ÇOK MUTLU
Türkiye'de üçüncü sezonunu geçiren Pınar Karşıyaka'nın başarılı oyun kurucusu Bobby Dixon, yaklaşık 8 aydır ABD'de berber salonu işletiyor - Dixon: "Sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini, bir yandan da eğlenerek yapmaya çalışıyoruz" - "Buraya gelmeden önce Türkiye'nin böyle bir ülke olduğunu düşünmemiştim"
BASKETBOL Haberi


Pınar Karşıyaka'nın başarılı oyun kurucusu ABD 'li Bobby Dixon, "Buraya gelmeden önce Türkiye 'nin böyle bir ülkeolduğunu düşünmemiştim" dedi.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Dixon, takım olarak birbirlerine çok güvendiklerini, yakaladıkları başarılı çizgide de bunun çok önemli olduğunu kaydetti.

Oyun içinde birbirlerini çok iyi anladıklarını belirten Dixon, şöyle konuştu:

"Sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini, bir yandan da eğlenerek yapmaya çalışıyoruz. Önümüzde zorlu maçlar var, bunlardan en önemlileri arasında yer alan Eurocup'taki Rytas maçını kazanıp yolumuza devam edeceğiz. Rakibimiz gibi biz de çok iyi bir takımız, en iyisini yapıp kazanacağız."

-"Kendimi evimde gibi hissediyorum"

Dixon, Pınar Karşıyaka'da bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Burada olmayı çok seviyorum. Kendimi evimde gibi hissediyorum. Çok iyi bir teknik ve idari kadro var" dedi.

Transferi öncesinde Türkiye hakkında çok bilgi sahibi olmadığına değinen Dixon, şöyle konuştu:

"Buraya gelmeden önce Türkiye'nin böyle bir ülke olduğunu düşünmemiştim ama insanlar çok sıcakkanlı, hava çok güzel, o yüzden burada olmaktan büyük keyif alıyorum. İzmir'de bulunduğum sürece çok fazla dışarı çıkmıyorum, feribotu kullanmayı çok seviyorum. Bisiklet adamıyım, her yere bisikletle gidiyorum."

-"Berber salonu"

Dixon, ABD'de "Boby Dee's" isminde berber salonu işlettiğini anımsatarak, "Geçtiğimiz yaz açtığımız dükkan yaklaşık 8 aydır faaliyette. Ticarette iniş çıkışlar oluyor ama şimdilik iyi gidiyor" diye konuştu. (AA)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı