301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2015 - Salı 07:51 Bu haber 2338 kez okundu
 
ERDAL ACAR BORCU KALDIRDI ERTEN İDDİALI KONUŞTU
Acar, Karşıyaka'nın eski oyuncuları Baykal Kulaksızoğlu ile Tiago'ya olan 1 milyon 350 bin liralık borcu yüzünden gelen transfer yasağını dün kaldırdı. Erten, "İlk ışık yandı, yolumuz açıldı" dedi
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka'da perşembe günü yapılacak olağan kongre öncesi dün hareketli saatler yaşandı. İstanbullu ünlü işadamı Erdal Acar, başkan adayı Ali Erten'e her türlü desteği vereceğini açıklamasının ardından ilk ışığı da yaktı. Dün Yeni Asır Gazetesi Spor Servisi'ni ziyaret eden ve projelerini anlatan başkan adayı Ali Erten, Erdal Acar'ın eski oyuncuları Baykal Kulaksızoğlu ile Tiago'ya olan 1 milyon 350 bin lira borcunu ödediğini ve transfer yasağını kaldırdığını söyledi.
Erdal Acar'ın KSK'de destek verme adına attığı adımı büyük sevinçle karşıladıklarını, ancak kendisiyle yaptıkları ilk görüşmede bu konuda somut bir adım atmasını istediklerini vurgulayan Erten, Acar'ın da transfer yasağını kaldırma jestiyle beklenen ciddi adımı attığını söyledi. Erten, "Zaten futbol şubemize sponsor arıyorduk. Kongre sonrası kendisinden teklif dosyası alacağız. İşi resmiyete dökeceğiz. Kapsamlı bir teklif olursa tek maddelik bir genel kurul yapabiliriz. Ancak Acar ile yapacağımız her anlaşma büyük şeffaflık içinde olacak. Herkes her şeyi bilecek" dedi.
Erdal Acar'ın destek vaadi gelmeden, başkanlığa aday olduğunu, KSK'nin sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını ifade eden Erten şöyle konuştu: "Acar'ın kulübe desteği rüya gibi bir şey. Öncelikli olarak borçların tasfiyesini yapacağız. Ardından kurulacak takım üzerinde çalışacağız. Sponsordan gelecek bütçeyle takımın hedefini belirleyeceğiz. Öncelikli işlerimizden biri de tesisleşme. Bu konuda ciddi adımlar attık, kaynak bile bulduk. Güçlü bir Karşıyaka yaratacağız." ŞERAFETTİN ÇIRACI

İşimi 2 yıl erteledim
Yeni Asır'ı ziyaretinde Spor Müdürümüz Haluk Güney ve Spor Koordinatörümüz Gürkan Ertaç'a projelerini anlatan Erten, Kaf-Kaf için işinden ve eşinden 2 yıl izin aldığını söyledi. Kongreden görevi alması halinde tesisleşme hamlesine büyük önem vereceklerini vurgulayan Erten, "Karşıyaka'nın en büyük sorunu kendi stadının olmamasıdır. Yeni tesisler kazanması kubülün kurtuluşu olacaktır. Bu denenle kendi işlerimle ilgili planlarımı iki yıl erteledim. Sasalı'da A takıma tesis kazandırmak istiyoruz. Çiğli Tesisleri'ni alt yapıya bırakacağız. Buraya üç spor salonu daha yapacağız. 2 yıl içinde tesis sorununu da çözeceğiz" diye konuştu. (YENİ ASIR)
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı