301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mayıs 2015 - Salı 08:01 Bu haber 1687 kez okundu
 
ERDAL ACAR İLK SÖZÜNÜ TUTTU
Transfer yasağını kaldırma sözü veren iş adamı Erdal Acar, sözünü tuttu.
FUTBOL Haberi


Karşıyaka'da perşembe günü gerçekleşecek olağan genel kurul öncesi destek verdiği başkan adayı Ali Erten ve camianın önemli isimlerinden Nazım Torbaoğlu'yla hafta sonunda bir araya gelerek transfer yasağını kaldırma sözü veren iş adamı Erdal Acar, sözünü tuttu.

  
Karşıyaka'ya transfer yasağı getiren eski futbolcular Tiago ve Baykal Can'ın dosyalarıyla ilgili kulüpten yetki alan Acar, Futbol Federasyonu'na 1 milyon 240 bin TL'lik borcu yatırdı. Yeşil kırmızılılar, transfer döneminde baş ağrıtacak en önemli sorundan erkenden kurtuldu. Acar, Karşıyaka'nın Süper Lig'e çıkması için her türlü katkıyı vereceğini açıklamıştı.
  
Erdal Acar'ın transfer yasağını kaldırmak için verdiği desteğin yalnız ilk hamle olduğunu söyleyen Ali Erten, şöyle dedi: "Nazım Torbaoğlu'yla birlikte kendisinden böyle bir somut adım, iyi niyet jesti istemiştik. Karşılık beklemeden tarihi bir hamle yaptı. Kafalardaki soru işaretlerini de kaldırdı. Böyle bir kaynak devre arasında kulübümüzün elinde olsaydı yasak kaldırılır, yapılacak transferle takım Süper Lig yarışını sürdürürdü. Kendisi futbol şubemizin sponsor adayıdır. Kongreyi kazanırsak vereceği destek daha somut hale gelecek. Kongre sonrası Acar'la görüşmeleri şeffaf bir zeminde sürdüreceğiz." (YENİ ASIR)
 

Eşi görülmemiş bir jest yapıp, transfer yasağını kaldırmak için TFF’ye KSK adına hiç karşılıksız ödemeyi yapan İstanbullu iş adamı, samimiyetini dosta düşmana kanıtladı.

KARŞIYAKA'da perşembe günü gerçekleşecek olağan genel kurul öncesi destek verdiği başkan adayı Ali Erten ve camianın önemli isimlerinden Nazım Torbaoğlu'yla hafta sonunda bir araya gelen, o gün Erten’in “Transfer yasağını genel kurul öncesi kaldıralım” ricasına, “Hay hay” yanıtını veren iş adamı Erdal Acar, sözünü tuttu. Dün, Karşıyaka'ya transfer yasağı getiren eski futbolcular Tiago ve Baykal Can'ın dosyalarıyla ilgili kulüpten yetki alan Acar, Federasyon'a 1 milyon 240 bin TL'lik borcu yatırdı.

YEŞİL kırmızılılar, bu sayede transfer döneminde baş ağrıtacak en önemli sorundan erkenden kurtulmuş oldu. Başkan Fatih Diniz ve Divan Kurulu’yla yaptığı ilk görüşmede Karşıyaka'nın borçlarını ödemesi ve Süper Lig'e çıkması için her türlü katkıyı vereceğini açıklayan Erdal Acar’ın, ilk sözünü şip-şak yerine getirmesi, jestini sosyal medya hesaplarında bile paylaşmaması ciddiyetini ortaya koydu. KSK için bu kadar parayı, Selçuk Yaşar dışında karşılıksız olarak bugüne kadar hiç kimse vermemişti. 

Erdal Acar'ın transfer yasağını kaldırmak için verdiği desteğin yalnız ilk hamle olduğunu söyleyen Ali Erten, şöyle dedi:
"Nazım Torbaoğlu'yla birlikte kendisinden böyle bir somut adım, iyi niyet jesti istemiştik. Karşılık beklemeden tarihi bir hamle yaptı. Kafalardaki soru işaretlerini de kaldırdı. Böyle bir kaynak devre arasında kulübümüzün elinde olsaydı yasak kaldırılır, yapılacak transferle takım Süper Lig yarışını sürdürürdü. Kendisi futbol şubemizin sponsor adayıdır. Kongreyi kazanırsak vereceği destek daha somut hale gelecek. Kongre sonrası Acar'la görüşmeleri şeffaf bir zeminde sürdüreceğiz." (HÜRRİYET)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı