Haber Detayı
17 Mayıs 2015 - Pazar 12:56 Bu haber 1801 kez okundu
 
ERTEN ACAR İLE GÖRÜŞMESİNİN AYRINTILARINI AÇIKLADI
Başkan Adayı Ali Erten, Erdal Acar ile yaptığı görüşmenin ayrıntılarını maddeler halinde açıkladı.
GENEL HABER Haberi


Sevgili dostlarım,
Bugün , futbol şubemizin sponsor adayı olan Sayın Erdal Acar ile ilk kez karşılıklı konuşma ve konuyu değerlendirme fırsatı buldum.
Sizlere ,bu süreci olabildiğince açık ve şeffaf yürüteceğime dair verdiğim söz gereği görüşme içeriği hakkında özet bilgi vermek istiyorum.

1.Sayın Erdal Acar , kulübümüzün sadece futbol şubesi ile sponsor olarak ilgilenmektedir.Futbol dışında kalan diğer şubeler, teklif kapsamı dışındadır.

2.Kendisi,benim ve oluşturacağım yönetimin iş başına gelmesi durumunda bu çerçevede anlaşma yapacağını tekraren belirtti. Ancak ben kendisinden, bir iyi niyet gösterisi olarak, kongre öncesinde transfer yasağımızın kaldırılması için girişimde bulunmasını ve bunu kongre öncesinde kaldırmasını rica ettim. Bunu kabul etti ve bu ödemeyi yapacağını bana belirti.

3.Kongre sonrasında ise, kulübümüze, söz verdiği çerçevede tam detaylı teklifini sunacak.Teklif, bütün yetkili kurullarımızca değerlendirilerek karara bağlanacak, sizlerle de açıklıkla paylaşılacaktır.

4.Sayın Erdal Acar 'ın teklifinde son derece ciddi olduğunu gördüm. Genel olarak çok temkinli bir insanımdır. Ancak bugünkü görüşmeden sonra bu projenin kulübümüz menfaatleri doğrultusunda olumlu sonuçlanacağına dair inancım arttı. Bir Karşıyakalı olarak heyecan duydum.

Hayırlı olmasını diliyorum.
Herşey büyük Karşıyakamız için...
Selam ve saygılarımla...


Ali Erten

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı