301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Haziran 2015 - Çarşamba 14:29 Bu haber 1902 kez okundu
 
ERTEN: EUROLEAGUE'İ ALACAĞIZ
Wildcard'a kesin gözüyle bakan Pınar Karşıyaka işi şansa bırakmayacak.
FUTBOL Haberi


İzmir'e gelen gözlemcilerden olumlu not alan KafKaf'ta Başkan Ali Erten, "İstenilen tüm şartlara hazırız. Bağlantılarımızı kullanıp, sağlam şekilde çalışıyoruz" dedi


Euroleague'den geçer not alan Pınar Karşıyaka, wildcard için seferber oldu. Fenerbahçe Ülker serisini takip eden organizasyon gözlemcilerim olumlu rapor hazırladıkları Kaf-Kaf ta Başkan Ali Erten, "Euroleagui'i istiyor ve hak ediyoruz. Üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için tüm bağlantılarımızla, sağlam bir şekilde çalışıyoruz" dedi.

BÜTÇE 6 MİLYON EURO

6 milyon Euro bütçe belirlediklerini belirten Erten, "Euroleague için hedeflediğimiz bütçenin 2 milyon Euro'sunu dışarıdan kaynak olarak sağ layacağız. Geri kalan 4 milyon' Euro'yu da Yaşar Holding'ten talep ettik ve destek sözü aldı.

20 Haziran'dan sonra Euroleague merkezi Barcelona'ya gidip son görüşmeyi yapacağız. Euroleague'i alacağız" dedi.

Finale yükselmenin mutluluğunu çocukları Selina ve Ali'yle kutlayan Pınar Karşıyaka kaptanı İnanç Koç, "Pınar Karşıyaka'nın yeri Euroleague'dir" dedi.

KSK'de kritik hafta ACAR GÖRÜŞMESİ Karşıyaka'da Başkan Ali Erten, Erdal Acar'ın kulübe sağlayacağı desteğin bu hafta netleşeceğini söyledi. İstanbul'da Acar'la toplantılar yapacağını belirten Erten, "Yol haritamızı çizmemiz gerek. Zaman geçiyor" dedi 

USTAOĞLU:ARENA'DA OYNAYACAĞIZ

Pınar Karşıyaka Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu, Euroleague maçlarını Karşıyaka Arena'da oynamak için hazırlandıklarını müjdeledi. Ustaoğlu, "Arena'nın koltuk sayısını 4 bin 700'den 300 koltuk ilave edip 5 bine çıkardığımız da sorun kalacağını düşünmüyorum" dedi.

Euroleague ile görüşmeleri sürdürdüklerini ifade eden Ustaoğlu, "Organizasyon sezonun bitmesini bekliyor. Barcelona'daki görüşmeler belirleyici olacak. Biz sportif olarak Euroleague'i hak ediyoruz, tüm taahhütleri de verdik. Adalet varsa wildcard bizim olacak" dedi.

Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar, Euroleague ile görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Sportif başarı, taraftar kitlesi, şehrin olanakları gibi konularda öndeyiz ve ibre bizden yana. Finansal ve organizasyon yapımızı da netleştirdiğimiz de sorun kalmayacak. Haziran sonunda kararın açıklanmasını bekliyoruz" dedi.

Başantrenör Ufuk Sarıca, Karşıyaka'nın Euroleague sahnesini sonuna kadar hak ettiğini belirterek, "Euroleague yönetimi wildcard başvurumuzu kabul etmesi halinde bütçe konusunda Pınar Holding ile 4 milyon Euro garanti paraya anlaşma yapacağız. Burada önemli olan Euroleague'in vereceği yanıt, haber bekliyoruz" dedi. (HABER TÜRK)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı