301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Nisan 2015 - Çarşamba 07:42 Bu haber 1434 kez okundu
 
FATİH DİNİZ BIRAKIYOR
Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz, 14-21 Mayıs'ta yapılacak olağan genel kurulda görevi bırakacağını açıkladı.
GENEL HABER Haberi


Kulüp binasında dün gece yapılan yönetim kurulu toplantısında kongre tarihini belirleyen yeşil kırmızılı yöneticilerin, "Başkanlığa devam et" teklifi üzerine Fatih Diniz'in, "Yoruldum" karşılığını verdiği öğrenildi.

Karşıyaka'da 2'nci dönemini geride bırakmak üzere olan Başkan Diniz, "Arkadaşlarımız sağ olsunlar, eksik olmasınlar. Hepimiz ciddi emekler verdik. Ancak yeniden adaylığı düşünmüyorum" dedi. Karşıyaka'nın 103 yıllık tarihe sahip olduğunu hatırlatan Fatih Diniz, "Kulübümüz asla sahipsiz kalmaz. Göreve gelecek yeni yönetimi her zaman destekleriz" diye konuştu.

Camiada başkan adaylığı için 2 ismin ön plana çıktığı öğrenildi. Eski Asbaşkan Ali Erten ile Eski Basketbol Şube Sorumlusu Mutlu Altuğ'un liste hazırlıkları yaptığı iddia edildi. Mutlu Altuğ, 2013'teki kongrede Fatih Diniz'le girdiği başkanlık yarışını kaybetmişti. Altyapı Başkanı Metin Yıldırım'ın da adaylık için nabız yokladığı ileri sürüldü.

Karşıyaka'nın 14-21 Mayıs tarihlerinde yapılacak olağan genel kurulunda, Başkan Fatih Diniz tekrar aday olmayacak
KSK Yönetim Kurulu olağan genel kurul tarihini belirledi. Yeşil-kırmızılı kulübün genel kurulu 14 Mayıs'ta toplanacak. İlk oturumda çoğunluk sağlanmazsa, 21 Mayıs'ta çoğunluk aranmadan seçime gidilecek. Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, yönetim kurulunun, 'Başkanlığa devam' et çağrısına teşekkür ederek olumsuz yanıt verdi. Diniz, "İki yıl boyuncu anlımızın akıyla bu bayrağı taşıdık. Artık genç arkadaşlarımıza bu bayrağı bırakma vakti geldi. Hem fizik hemde piskolojik olarak çok yoruldum. Bu süreç içinde bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Diniz'e ilerleyen günlerde kararından vazgeçmesi için camidan ikna turları yapılması bekleniyor. Yeşil-kırmızılı kulüpte gelecek ay yapılacak genel kurul öncesi iki ismin kulislerde adaylığı konuşuluyor. İki sezon sezon Cihan Büyükoral zamanında ikinci başkanlık yapan Ali Erten ile Mutlu Altuğ'un da liste çalışması yaptığı öğrenildi. İsmi başkanlık için geçen KSK Futbol Altyapı Başkanı Metin Yıldırım'ın ise gelecek hafta kesin kararını açıklaması bekleniyor.


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı