301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2015 - Cumartesi 09:09 Bu haber 2027 kez okundu
 
HARCATMAYIZ!
Kulübe maddi destek veren Erdal Acar'ın kulübü siyasileştirmeye çalıştığı yönündeki dedikodular, İstanbullu işadamı kadar, yönetim ve taraftarlar cephesini de kızdırdı
FUTBOL Haberi


Pınar Karşıyaka'nın kazandığı şampiyonluk kupasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret eden heyette yer alan Erdal Acar'a yapılan eleştiri yağmuruna, İstanbullu işidamı kadar, KSK yönetimi ve yeşil-kırmızılı taraftarlar cephesinden de tepki geldi. Yönetim ve taraftarlar, kulübe destek veren Acar'a adeta kalkan oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maddi, manevi destek ve 10 bin kişilik yeni salon sözü aldığı görüşmeden sonra aralarında eski başkan ve yöneticilerin de yer aldığı çok sayıda Karşıyakalı, sosyal medyada kulübün siyasete malzeme yapıldığı yönünde eleştiriler aldı. Bunun üzerine Karşıyaka'ya 4 milyon TL'lik bölümü futboldaki transfer yasağını kaldırmaya yönelik olmak üzere 2 ayda 8 milyon TL'ye yakın bağış yapan Erdal Acar, Instagram hesabından eleştirilere tepki göstererek, "Burada inşaat projem yok. Yaptıklarıma rağmen hak etmediğim eleştiriler alıyorum" dedi. Acar'ın bu çıkışının ardından camiada 'Desteğini çekiyor' dedikodusu yayılırken Karşıyaka Yönetim Kurulu ve Taraftarlar Derneği, yaptığı açıklamada Acar'a kalkan oldu, kulübe hizmet edenlere söz söyletmeyeceklerini duyurdu.

'Kesin sesinizi'
Karşıyaka Çarşı Grubu 'Kesin sesinizi' başlığı altında Acar'a destek verirken KSK yönetimi de yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: "Futbol şubemiz ve Sayın Erdal Acar hakkında asılsız, çirkin itham ve karalamalar yapılmaktadır. Şunu herkes bilmelidir ki Acar ile yönetimimiz ve taraftarlarımız omuz omuzadır ve bu birliktelikten doğan gücü ve heyecanı tüm camiamız hissetmektedir. KSK siyaset üstüdür. KSK'nin menfaatleri neyi gerektiriyor ise o yapılmaktadır ve yapılmaya devam edilecektir. Bize yardımcı olacak herkesle işbirliği yapacağız ve kol kola yürüyeceğiz. Herkesin kişisel eleştiri hakkına saygı duyuyoruz. Ancak dedikodudan öteye geçmeyen ithamlarla, yönetimimize ve yönetim tarzımıza dışarıdan müdahale edilmesine de hiçbir zaman izin vermeyeceğiz." 
GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı