Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Ocak 2015 - Pazartesi 12:02 Bu haber 1370 kez okundu
 
HERKES UNUTUR KAF-KAF UNUTMAZ
Yeşil Kırmızı köşe yazarlarından Barış Tezer'in HERKES UNUTUR KAF-KAF UNUTMAZ başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
VOLEYBOL Haberi


Tribünlerimizden yükselen tezahüratlarımızdan biri şöyle der : "Herkes Unutur Kaf-Kaf Unutmaz." 1912'den bugüne bu böyle olmuştur Karşıyaka camiası için. Yapılan iyilik ve güzellikte , kötülükte unutulmamıştır Karşıyakalılar tarafından. Ağır hakaretlere varan protestolar da olmuştur , Juriçeviç gibi yıllar sonra tekrar Karşıyaka'da ağırlanıp baştacı edilenler de... Hatta iki sezon önce Arena'da oynadığımız bir maçta rakip takımın antrenörü bir oyuncusunu molada sert bir şekilde uyarınca bu kardeşimiz gözyaşlarına boğulmuştu. Karşıyaka taraftarı maç sonu bu kardeşimizi tribüne çağırıp alkışlayarak teselli etti. Gittikleri yerlerde bizlere rakip olan bir çok oyuncumuz Karşıyaka Arena'da çiçekler ve hediyelerle karşılandı bugüne kadar. Tabi ki bir sporcuya yakışmayacak davranışlar içinde bulunarak ekmek yedikleri kulüplerine saygısızlık edenler hariç. Kendimden bir örnek vereyim. Kasım ayında daha önce formamızı terletmiş üç arkadaşımı ziyaret için Bursa'ya gittim. Çok güzel ağırladılar sağ olsunlar. Maçlarını izledim , hasret giderdik ve Karşıyaka'ya yolladıkları selamları çantama koyarak döndüm. Bu vesile ile Buse Kayacan , Dilara Bilge ve Gizem Giraygil'e bir kez daha teşekkür ederim.


Peki bunları neden yazdım ? Her zaman savunduğum ve oyuncu arkadaşlarımla paylaştığım bir şey var : "Forma renkleri değişir , arkadaşlıklar dostluklar baki kalır." Spor camiası küçüktür , yollar bir şekilde kesişir tekrar. Gün gelip karşılaşınca birbirimizin yüzüne bakamayacağımız hareketler yapmaktan kaçınalım diye yazdım. Başkanlar , yöneticiler , antrenörler , sporcular herkes gelip geçer camialar kalır. Hele ki Karşıyaka Spor Kulübü gibi asırlık çınarlar dünya döndükçe var olacaklardır. Hatırlatmak istedim...

Barış TEZER
ksk_brs@hotmail.com
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı