Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Şubat 2015 - Çarşamba 18:42 Bu haber 2866 kez okundu
 
ELAZIĞ MAÇI ATATÜRK'TE
Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, Buca Arena'dan 11 bin lira olan kiralama bedelinin 35 bin liraya yükselmesi nedeniyle vazgeçtiklerini cumartesi günü oynanacak Elazığspor ile Atatürk Stadı'nda karşılaşacaklarını açıkladı.
FUTBOL Haberi


Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, Buca Arena'dan 11 bin lira olan kiralama bedelinin 35 bin liraya yükselmesi nedeniyle vazgeçtiklerini cumartesi günü oynanacak Elazığspor ile Atatürk Stadı'nda karşılaşacaklarını açıkladı. Sezon başında kendilerine kapılarına açan Bucaspor Başkanı Hüsnü Kaya ve Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'ya teşekkür eden Diniz, "Kulüplerarası dostlukların ve İzmir'deki dayanışmanın yönetimlerle gelip geçici olmadığını, yönetimler değişse bile dayanışmanın devam edeceğini düşünürdük. Ancak Bucaspor ile dostluğumuz her zaman devem edecektir. Bize destek verdikleri için teşekkür ederiz" dedi. Bu arada Bucaspor dün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Buca Arena'yı ligin ikinci yarısında sadece Bucaspor'un kullanacağını, KSK'nin Atatürk Stadı'na gitme kararından sonra Göztepe A.Ş ile de herhangi bir anlaşma yapmadıklarını açıkladı. (YENİ ASIR)

İBRE ATATÜRK'E DÖNDÜ (31.05.2015)

Karşıyaka ligin ilk yarısında maçlarını oynadığı Buca Arena'dan vazgeçmek zorunda kaldı. Bucaspor genel kurulu sonrası yönetime gelen Çetin Kayışlı başkanlığındaki yönetim, kiracı konumundaki KSK'den çok yüksek fiyat istemesi üzerine yeşil-kırmızılı yönetim ligin ikinci yarısında maçlarını Atatürk Stadı'nda oynamak için harekete geçti. İlk yarıda yaklaşık maç başı 13 bin lira kira ödeyen KSK'den Bucaspor yönetimi 3 katı para isteyince anlaşma bozuldu. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı