Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Şubat 2015 - Çarşamba 18:40 Bu haber 2064 kez okundu
 
JUNINHO'NUN OYUNUNU DİNİZ BOZDU
Alacağını bahane edip KSK'den ayrılmak isteyen Sambacı'nın oyununu, Adanaspor başkanını arayıp, "Alırsanız hem size, hem futbolcuya ceza gelir" diye uyaran Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz bozdu
FUTBOL Haberi


Karşıyaka transferin son gününde kadrosunu takviye etmenin çabasına düşerken az kalsın elindeki oyuncuyu kaçırıyordu. Adanaspor'dan transfer teklifi alıp Karşıyaka yönetimine avukatı kanalıyla ayrılma girişiminde bulunan Juninho'nun çabası sonuç vermedi. Alacağını bahane ederek sözleşme feshine yönelen futbolcunun Adanaspor'dan teklif aldığı bilgisine ulaşan Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, hemen Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ü telefonla aradı.
Diniz, Akgül'e Juninho'nun sözleşmesinin devam ettiğini, yapılacak tek taraflı fesih durumunda hem Juninho'nun hem de Adanaspor'un madur olacağını söyledi. Akgül bu uyarıyı dikkate alarak Brezilyalı golcünün transferinden vazgeçti ve Başkan Diniz'e kendisini bu konuda bilgilendirdiğinden dolayı teşekkür etti. Diniz, "2 yıl önce Mbilla'yı transfer etmek isterken Adanaspor Başkanı Bayram Akgül bize bilgi vermiş ve biz de yanlıştan dönmüştük" dedi.

Juninho olayında aynı uyarıyı Adanaspor'a Karşıyaka'nın yaptığını vurgulayan Diniz, "Böyle dayanışmalar olduğu sürece kulüpler daha iyi yol alır" dedi. KSK yönetimi, transfer yasağını kaldırmak için Adanaspor'daki vatandaşı Tiago'yu ikna etmesi konusunda Juninho'dan yardım istemişti. Brezilyalı oyuncunun Adanaspor'a gitme girişimi, "Juninho, Tiago'yu ikna edemedi ama Tiago Juninho'yu yanına almak için ikna etmiş" yorumlarına neden oldu. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı