Haber Detayı
13 Haziran 2015 - Cumartesi 12:27 Bu haber 2096 kez okundu
 
KAF-KAF DÜĞMEYE BASTI
Sportif direktör Recep Çetin ve teknik direktör Ogün Temizkanoğlu, pazartesi resmi imzayı atarak Kaf-Kaf'ta resmen iş başı yapacak.
FUTBOL Haberi


Sportif direktör Recep Çetin ve teknik direktör Ogün Temizkanoğlu, pazartesi resmi imzayı atarak Kaf-Kaf'ta resmen iş başı yapacak. 1 Temmuz'a kadar tüm transferler tamamlanıp tam kadro olarak kampa başlanacak

Genel kurul sonrası bütçe oluşturmak için çalışma sürdüren ve İstanbullu işadamı Erdal Acar'la önceki gün İstanbul'da buluşup yeni sezonun yol haritasını belirleyen Karşıyaka, artık ayağını gazdan çekmeyecek. İlk etapta yarın akşam İzmir'e gelecek olan sportif direktör Recep Çetin ve teknik sorumlu Ogün Temizkanoğlu ile pazartesi günü resmi sözleşme imzalanarak transfere başlanacak. 1 Temmuz'da İzmir'de başlayacak yeni sezon çalışmaları öncesi kadronun büyük çoğunluğunun şekillenmesini isteyen yeşil-kırmızılı yönetim, bu yüzden transferde elini çabuk tutacak. 

Tam kadro gidelim
Recep Çetin-Ogün Temizkanoğlu ikilisinin kampa tam kadro gitmek istedikleri ve bu yüzden transferde hızlı hareket etmek istediklerini yönetime iletti. Futbol Şube Sorumlusu Osman Kırkpınar, bazı şeylerin netleştiğini ve artım yavaş yavaş transferde somut adımlar atmaya başlayacaklarını belirterek, "Transferde hızlı hareket etmek istiyoruz ama prensiplerimizden asla taviz vermeyeceğiz. Oyuncu alırken ince eleyip sık dokuyacağız. Şartlarımıza en uygun, düzgün karakterli ve bugünümüzü düşünürken yarınımızı da ihmal etmeden hareket edeceğiz" diye konuştu. GÖKHAN ÖZYURTLU 

Bütçe 10 milyon TL
Önceki gün İstanbul'da Erdal Acar'la biraraya gelen Ali Erten başkanlığındaki Karşıyaka yönetimi, futbolun tahmini bütçesini 10 milyon lira olarak belirledi. Kongre öncesi İzmir'e gelerek Ali Erten'e destek veren ve bütçeyi 10 milyon lira olarak açıklayan Acar'ın aynı rakam üzerinde durduğu belirtildi. Acar'ın pazartesi günü İstanbul'a gidecek olan kulüp avukatı Mehmet Yaya ile birlikte transfer yasağını kaldırması ve kulüp personeline ödeme yapması bekleniyor. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı