Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Şubat 2015 - Perşembe 13:58 Bu haber 912 kez okundu
 
KAF-KAF NEFES ALDI
PTT 1'inci Ligi'nde parasızlık yüzünden devre arasında Ofoedu, Berkan gibi 2 kilit oyuncusunu kaybeden Karşıyaka, son haftalarda bulduğu desteklerle nefes aldı.
FUTBOL Haberi


Son dönemde 2'nci Başkan Azat Yeşil'in 500, Spor Toto'nun 350, Karşıyaka Belediyesi'nin 200 bin TL kaynak aktardığı Karşıyaka'yas İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden de basketbol altyapısı için 500 bin TL ödenek çıktı. Sezon ortasında ekstradan 1 milyon 550 bin TL nakit bulan yeşil kırmızılılar bu paranın Spor Toto ve belediyelerden gelen kısmını geri ödemesiz olarak aldı.

Spor Toto'nun nisan ayında 1'inci Ligi kulüplerine 350 bin TL daha katkı aktaracağı bildirilirken Karşıyaka Belediyesi'nin de 200 bin TL'lik daha destek sözü verdiği öğrenildi. Yaklaşık 35 milyon TL borç yükü altında ezilen, 1 milyon 200 bin TL'lik transfer yasağı bulunan Karşıyaka'ya sıkıntılı süreçte alınan bu paralar ilaç gibi geldi. Büyükşehir Belediyesi'nin Pınar Karşıyaka altyapısı için çıkardığı ödeneğin hangi şubede kullanılacağı henüz netlik kazanmadı. Yönetimin sezonu sıkıntısız noktalamak için farklı kaynak arayışı da sürüyor. (HÜRRİYET)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı