301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Haziran 2015 - Cuma 13:27 Bu haber 2738 kez okundu
 
KAF-KAF ROTAYI ÇİZDİ
Futbol Şube Başkanı Osman Kırkpınar ile İstanbullu işadamı Erdal Acar dün İzmir'de biraraya geldi. Transfer konusunda ortak bir liste hazırlayıp çalışmalara başladı
FUTBOL Haberi


Karşıyaka'nın yeni transfer dönemindeki yol haritasını yavaş yavaş netleşiyor. Futbol Şube Sorumlusu Osman Kırkpınar, dün kulübe destek olan İstanbullu işadamı Erdal Acar ile biraraya gelerek yeni oluşturulacak kadro konusunda fikir alışverişinde bulundu. Kırkpınar'ın futbol şubeyle yaptığı görüşmeler sonrası belirlediği yeni dönem futbolcu kadrosu masaya yatırıldı.
Kırkpınar'ın hazırladığı transfer listesindeki oyuncuların bir çoğunun Acar'ın belirlediği liste de yer aldığı görüldü ve ortak bir transfer listesi belirlendi. İlk etapta 10-12 futbolcuya ihtiyaç duyduklarını belirten Kırkpınar, "Altyapımızdan A takıma aldığımız oyunculara da şans vermek istiyoruz. Bu Karşıyaka için önemli bir konu. Bu amaçla kadroda çok büyük değişimler yapmadan takviyeler yapacağız. Bu da ilk etapta 10-12 futbolcuyu geçmeyecek" dedi.

Hesaplar inceleniyor
İlk etapta kulübün 1.3 milyon liralık eski futbolcu borcunu ödeyerek transferin önünü açan İstanbullu işadamı Erdal Acar, dün de kulübe mali müşavirini göndererek inceleme yaptırdı. Acil ödenmesi gereken borçlar için araştırma yapan mali müşavirin vereceği rapor doğrultusunda eski borçların eritileceği açıklandı. GÖKHAN ÖZYURTLU(YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı