Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 18:36 Bu haber 940 kez okundu
 
KARŞIYAKA PROJEYİ KOCAOĞLU'NA GÖTÜRDÜ
Karşıyaka'da geçen ay İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret ederek tesisleşme konusunda destek sözü alan yönetim, hazırlanan yeni kamp merkezi projesini Kocaoğlu'na sundu.
GENEL HABER Haberi


Büyükşehir Belediyesi'ndeki ziyarete Başkan Turgay Büyükkarcı, Başkan Vekili Gökhan Şensan, yöneticiler Hakan Çeliker ve Mehmet Yaya da katıldı. Kaf-Kaf'ın içinde 18 suit oda bulunan Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki kamp merkezi, fitness salonu, yemekhane, hobi odaları, eğitim ve konferans salonu, soyunma odaları, masaj odası, 500 kişilik kafeterya, 2196 kişilik antrenman izleme tribününden oluşacak.
İçinde suni çim sahanın yenilenmesi de bulunan proje kurullardan geçtikten sonra İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nin onayına sunulacak. Meclisten onay çıkması halinde Yeşil-Kırmızılıların projesine mali katkı sağlanacak. Sasalı'da içinde 8 saha bulunan yeni bir tesis yapmak için de uzun süredir arayışları olan Karşıyaka yönetimi, geçtiğimiz günlerde İzmir Vali Erol Ayyıldız'ı ziyaret ederek belirlenen yaklaşık 100 dönümlük 3 hazine arazisini talep etti. Vali Ayyıldız'ın Kaf-Kaf'ın talep dosyasını incelenmesi için Milli Emlak'a ilettiği öğrenildi.

Kaynak: (HURRIYET) - HURRIYET Editör:
 
Etiketler: KARŞIYAKA, PROJEYİ, KOCAOĞLU'NA, GÖTÜRDÜ,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı