301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 01:29 Bu haber 859 kez okundu
 
KARŞIYAKA STADI YAPILACAK
AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın Karşıyaka Stadı konusunda "Hükümet Kanadında İsteksizlik Var" ve "Bahane Öne Sürüyorlar" açıklamalarını talihsizlik olarak belirtti.
GENEL HABER Haberi


Bu açıklamanın taze bir başkana yakışmadığını belirten Çiftçioğlu; bir ay önce mazbatasını alarak göreve başlamış bir belediye başkanının hiçbir Ak Partili yönetici ile görüşme gerçekleştirmeden, stad konusu ile alakalı tarafımızla toplantı yapmadan, hiçbir kamu kurumu yetkilisinden brifing almadan bu açıklamayı neye dayanarak yaptığını merak ettiklerini sordu 
Karşıyaka Spor Kulübü'müzü her fırsatta  siyaset üstü tutma noktasında Cemil Tugay ile aynı payda da buluştuklarını hatırlatan Çiftçioğlu, başkanın bu çıkışının işler yolunda giderken yapmış olmasını kulüp üzerinden kendisine siyasi bir pay çıkarmaya yönelik adım olarak  üzülerek gördüklerini belirtti. Çiftçioğlu; Başkan'a bizimle istişareli ol çağrısı yaparak bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaması gerektiğini hatırlattı.

Stadın Karşıyaka'mıza Hükümetimiz tarafından hangi şartlarda olursa olsun yapılacağını belirten Çiftçioğlu; yeter ki Karşıyaka Belediye Başkanı selefi gibi engel çıkarmasın, yeter ki Karşıyaka Belediye Başkanı selefi gibi ben merkeziyetli şekilde kendisine siyasi rant devşirmesin, yeter ki Karşıyaka Belediye Başkanı selefi gibi stadı ve kulübü basında polemik haline getirmesin ortak değerimizi siyaset üstü tutsun.  Ak Parti olarak Karşıyaka ruhu ile hükümetimizin öncülüğünde kentin tüm paydaşlarıyla  bu stadı kentimize kazandıracağız. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KARŞIYAKA, STADI, YAPILACAK,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı