Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Ocak 2019 - Pazar 16:31 Bu haber 787 kez okundu
 
KARŞIYAKA YELKENDE 6 KUPA ALDI
Turgutreis Yelken Kulübü ev sahipliğinde Bodrum Belediyesi desteğiyle düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Kış Kupası’nın ilk haftasında Optimist ve Laser sınıflarında kazananlar belli oldu.
ALTYAPI Haberi


Genel tasniften sonra kategori ve yaş gruplarına girenler açıklandı. Buna göre, Laser Standart Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Efe Alpkoçak üçüncü, Laser Radial Genel ve Genç kategorilerinde Deniz Altay ikinci, Laser Radial Kadınlar kategorisinde Zeynep Tuncalı ikinci oldu.
Laser 4.7 Genel kategorisinde Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur üçüncü oldu. Laser 4.7 Gençlerde Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur ikincilik kupasını aldı.
Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak yapmış oldukları ulusal yarışların, seviyelerini yükseğe çıkarmak için hangi ölçeğe geldiğinin sınama yeri olduğunu belirtirken yarışların aynı zamanda özlem giderme, tanışma, değerleri hatırlama ve buluşma platformu olduğunu söyledi.
Başkan Akdurak “Bundan sonra bütün ulusal yarışlarımızda gerek komitelerimizi gerekse de sizlerin yardımıyla beraber oyunlar oynayacağız. Hem öğrenme süreçleri gerçekleştirecek hem de elbirliğiyle yarışlarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.
Akdurak sözlerine şöyle devam etti. “Yarışları renklendiren ve değer katan birtakım faaliyetler yaptık. Bunların başında Muğla Çevre Vakfı ile beraber hepimizin çevre farkındalığını artırmak, bizlerin çevreci sporun yarış platformu olan denizlerimizi korumak için sıfır atık çalışması gerçekleştirdik. Bu projeye öncü olan Muğla İl Temsilcimiz Osman Gökmen’e ve ailesinden milli yelkenciler çıkarmış olan Mandalinci ailesine vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum”
Başkan Özlem Akdurak, TYF Kış Kupası’nın gerçekleşmesinde emeklerinden dolayı Turgutreis Yelken Kulübü, Bodrum Belediyesi ve sponsorlarına teşekkür ederken “Hakemlerimize, antrenörlerimize, çalışma arkadaşlarıma ve bu sporu yaptığınız için el ele tertemiz gelecek için bize güven verdiğiniz için tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KARŞIYAKA, YELKENDE, 6, KUPA, ALDI,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı