301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mayıs 2015 - Salı 10:44 Bu haber 2450 kez okundu
 
KONGRE SONRASI SORULAR
Yenigün gazetesi köşe yazarlarından Deniz Gezginci'nin KONGRE SONRASI SORULAR başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Kongre öncesinde farklı yönlendirmelerde bulunmak istemediğimden, tarafsız kalmak için  yazı yazmamıştım. Nihayet Karşıyaka kongresi gerçekleşti ve Ali Erten KSK’nin yeni başkanı oldu. Ben de artık gönül rahatlığı ile düşüncelerimi yazabilirim.

Şunu belirtmeliyim ki KSK’de son üç kongrede olduğu gibi iki adayla seçimlere gidilmesi kulüp adına çok büyük gelişme. “Mutlu Altuğ adaylıktan çekilmeliydi” söylemlerini de hiç doğru bulmadığımı belirtmek isterim. Bilakis Altuğ’un kaybedeceğini bildiğim halde, demokratik bir ortam için, en az iki adayla seçime gidilmesi için,  adaylığını çekmemesinden çok memnun oldum. İki seçimdir güçlü isimlerin karşısına aday olarak çıkan Mutlu Altuğ’yu cesaretinden ötürü kutlamak gerekir.

Eminim ki kongre ertesinde benim gibi birçok Karşıyakalının kafasını aynı sorular kurcalıyordur. Zaman elbette bu soruların cevabını bize gösterecek ama ben kafamda ki deli soruları buradan sormak istiyorum.

 - Erdal Acar için “karşılıksız para yardımı yapıyor” diye hayıflananlar ve bu yardımın altında bit yeniği arayanlar,  Selçuk Yaşar bu kulübe yıllardan beri karşılıksız destek verirken aynı duyguları yaşıyorlar mıydı?

- Holding ve camianın önde gelenleri, KSK’ye dışarıdan bir finansörün girmesine gerçekten, gönül rahatlığı ile  izin verecek mi ?

- Stadın ilk günden beri Yalı’ya yapılmasına karşı çıkan ve Ali Erten ile bu konuda zaman zaman karşı karşıya gelen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar,  Ali Erten’in başkanlığındaki KSK’ye  ne kadar destek verecek?

- Ali Erten’in başkanlığından önce basında yer alan flaş transferler (Tuncay Şanlı, Aatif Chahechouhe, Eneramo)  gerçekleştirilebilecek mi?

- Velev ki bu flaş transferler KSK’ye gelecek. KSK bu isimleri Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde yatırabilecek mi ?

Yazının başında da belirttiğim gibi zaman bu soruların cevabını bizlere gösterecek. Umuyorum ki kongrede kazanan isimler değil Karşıyaka Spor Kulübü olmuştur.

Ateşten gömleği üzerine giyen başkan Ali Erten ve ekibine bu zorlu görevde can-ı gönülden başarılar diliyorum.

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı