Haber Detayı
27 Haziran 2015 - Cumartesi 11:56 Bu haber 1587 kez okundu
 
KSK'NİN YÜZÜ GÜLECEK
Karşıyaka'ya maddi konularda destek veren İstanbullu iş adamı Erdal Acar dün geldiği İzmir'de kulübü giderek yönetimle bir araya geldi.
FUTBOL Haberi


Kulübe maddi destek veren Acar, "Pazartesi günü transfer yasağı kalkacak, personel ve yeni transfer peşinatları ödenecek. Ben bu camiaya söz verdim, sözümün arkasındayım, herkes rahat olsun" dedi

Karşıyaka'ya maddi konularda destek veren İstanbullu iş adamı Erdal Acar dün geldiği İzmir'de kulübü giderek yönetimle bir araya geldi. Kulüp Başkanı Ali Erten, İkinci Başkan Cengiz Bakır, Futbol Şube Başkanı Osman Kırkpınar, kulüp avukatı Mehmet Yaya ile biraraya gelen Erdal Acar ve futbol şube yöneticisi Devrim Acar, beklenen ödemelerin pazartesi günü yapılacağını açıkladı.

Kesintisiz destek var
Yaklaşık 1 saat süren toplantıdan sonra açıklama yapan Acar, "Biz hiç bir yere gitmiyoruz ve buradayız. Transfer yasağı için gerekli ödemeler pazartesi günü yapıldıktan sonra personele olan borç kapatılacak. Yeni alınacak futbolcu peşinatları konusunda da gereken yapılacak. Ben verdiğim tüm sözlerin arkasındayım. Kulübe maddi ve manevi katkım kesintisiz sürecek" dedi.

Camianın içi rahat olsun
Kulübe futbol ve basketbol olmak üzere şu ana kadar 2.5 milyon lira bağış yapan Erdal Acar, "Hafta başından bu yana kişisel işlerimden dolayı Ankara'daydım. Bu Karşıyaka'ya desteğimi keseceğim anlamına asla gelmemeli. Şimdi İzmir'deyim ve benim bu camiaya sözüm var. Karşıyaka bu sene Süper Lig'e çıkacak. Camianın içi rahat olsun ben sözümün arkasındayım. Hiçbir yere gitmiyorum ve desteğim sürecek" diye konuştu. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı