Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Şubat 2015 - Cumartesi 06:18 Bu haber 2101 kez okundu
 
MASKELİ ADAM KONUŞTU
Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka'nın ABD'li oyuncusu Kenny Gabriel, "Bireysel olarak elimden geleni yapıp, takıma en iyi katkıyı sağlamaya çalışıyorum" dedi.
BASKETBOL Haberi


Pınar Karşıyaka'da ilk sezonunu geçiren Gabriel, yaptığı açıklamada, iyi bir hava yakaladıklarını, takım olmayı başarmalarının bunda büyük katkısı bulunduğunu söyledi.

Herkesin en iyi performansı sergilediğini kaydeden Gabriel, "Takım olarak oynayıp, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Birbirimize güveniyoruz, oynadığımız oyundan keyif aldığımız zaman sonuç da iyi oluyor. Bu süreçte bireysel olarak elimden geleni yapıp, takıma en iyi katkıyı sağlamaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

Gabriel, ligde ve Eurocup'ta üst üste zorlu maçlara çıkacaklarını hatırlatarak, "Fenerbahçe Ülker maçının ardından kısa bir süre sonra yine deplasmanda Rytas'a konuk olacağız. Rytas maçı eleme müsabakası şeklinde olduğu için daha önemli. Fenerbahçe Ülker maçınıdan sonra Rytas müsabakasından da en iyi sonucu almak istiyoruz" diye konuştu.

Bu sezon Eurocup'ta ilk kez mücadele ettiğini kaydeden Gabriel, farklı ülkelere gitme şansını elde ettiği için mutlu olduğunu belirtti.

Gabriel, birinci olduğu all star smaç yarışmasında elinden geldiği kadar eğlenmeye çalıştığına değinerek, "Gitmeden önce Dixon'la konuşup maskeyi götürmeye karar verdim. Maskenin bana enerji vereceğini biliyordum. Orada da çok eğlenceli bir gün geçirdim" ifadelerini kullandı.

Gabriel, ayrıca İzmir'de mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı