301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ağustos 2015 - Cuma 15:27 Bu haber 1424 kez okundu
 
PINAR KSK'YE DENİZDEN DESTEK
Karavan Cruises firmasının işlettiği 900 kişilik dev yolcu gemisinin yapacağı turlar, Euroleague'e hazırlanan Kaf-Kaf'a destek sağlayacak
BASKETBOL Haberi


İzmir'i THY Euroleague'de temsil edecek Pınar Karşıyaka'ya 46 yıldır İzmir'de faaliyet gösteren Karavan Cruises şirketi ve iş ortağı Celestyal Cruises'ten destek geldi. Celestyal Odyssey gemisinde dün bir basın toplantısı düzenleyen Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz, 10-12 Eylül arasında 900 yolcu kapasiteli geminin Yunan adalarına gerçekleştireceği seyahatten elde edilecek gelirin bir bölümünü Pınar Karşıyaka basketbol takımına aktaracaklarını açıkladı.

İzmir'e örnek olsun
Pınar Karşıyaka Genel Menajeri Selim Çınar, takım menajeri Emin Saraç ve yönetici Avni Yelkenbiçer'in de katıldığı toplantıda Alnıtemiz, "Burada bahsedilen desteği misyonumuzun yanında ufak bir jest olarak görüyoruz. Önemli olan takımın hem Euroeague'de başarılara koşması, hem de İzmirli işadamlarının ve kuruluşların bu yolda kulübe destek vermesidir. İzmirli aile olarak, Pınar Karşıyaka'ya desteğimizi bir reklam anlaşmasından öte bir işbirliği, dostluk olarak adlandırmak istiyoruz. Bu anlaşmanın diğer İzmirli kurum ve kuruluşlaraa örnek olmasını diliyoruz" dedi. Yeşil-kırmızılı ekibin genel menajeri Selim Çınar da, "Böyle bir destek bizi memnun etti. Her kulvarda İzmir'i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bu tip organizasyonlarla kent dinamiklerinin harekete geçmesi bizi mutlu eder" diye konuştu.GÖRKEM TÜRKYILMAZ (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı