Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Mart 2015 - Cumartesi 11:32 Bu haber 1608 kez okundu
 
ŞARK DEĞİL GÜNEY KURNAZI
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Yusuf Şimşek ile Karşıyaka Kulübü'nden istifasından 5 gün sonra imza attıklarını belirterek, "Etik Kurulu sözleşme tarihine baktığı zaman soruşturmaya gerek duymayacağını düşünüyorum. Bizim ceza alacak bir durumumuz yok" dedi.
FUTBOL Haberi


Yusuf Şimşek'e Karşıyaka Spor Kulübü'nde sözleşmesi devam ederken sözleşme teklif ederek genel etik yükümlülüğüne aykırı hareket ettiği nedeniyle Etik Kurulu'na sevk edilen Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, gerekçeli kararın henüz kendilerine ulaşmadığını anlattı. Etik Kurulu'nun kınama ya da uyarı niteliğinde cezalandırma yapısı bulunduğunu aktaran Gencer, "Tahmin ediyorum ki 3 gün içerisinde Etik Kurulu gerekçede kayda değer bir durum bulursa savunma ister. Etik Kurulu toplandığında bizden de savunma isterlerse gönderilecek gerekçeli kararı göre 1 ay içerisinde savunmamızı yapacağız ve sonuca bağlayacaklar" diye konuştu.

Yusuf Şimşek'in Antalyaspor ile anlaşma sürecinde kulübün ya da kendisinin herhangi bir ceza alacak durumu bulunmadığına dikkati çeken Gencer, "Gerekçede ne tür suç varsa onu okuyacağız ve böyle bir şeyin olmadığı yönünde düşüncelerimizi belirteceğiz. Bizim Etik Kurulu'na sevk edileceğimiz bir durum yok. Gerekçe o ise son derece yanlış. Etik Kurulu sözleşme tarihlerine baktığında soruşturmaya gerek duymayacağını düşünüyorum. Karşıyaka Kulübü'nden istifasından 5 gün sonra biz Yusuf Şimşek ile imza attık. Gerekçe buysa yanlış bir gerekçedir. Yusuf Şimşek ile imza attığınızda, Karşıyaka'dan istifa etmiş, kulüp de yeni hoca ile anlaşmıştı" dedi. DHA

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı