Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Ağustos 2016 - Perşembe 10:43 Bu haber 2890 kez okundu
 
ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?
Yeşil Kırmızı köşe yazarlarından Barış Tezer'in "ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?" başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Şubelerimizde yeni sezon hazırlıkları sürmekte. Tüm branşlarda yeni bir yapılanmaya gidiliyor. Futbol ve voleybol önümüzdeki sezon genç kadrolarıyla sahne alacaklar. Ufak bir farkla. Futbol takımımız transfer yasağı sebebiyle kadrosundaki tecrübeli isimlerin çoğuyla yola devam ederken ; voleybol Aslı , Buket ve Semra'yı kaybetti. Kadromuzu Mayıs ayında Türkiye İkincisi olan genç kardeşlerimizle takviye ederek yeni sezon hazırlıklarına start verdik.

 
Şube yönetimi bir taraftan bütçemize uygun takviyeler yapmak için çalışırken yeni sezon kombine kartlarını da satışa sundu. Üstelik 50 lira gibi günümüz ekonomik şartlarına göre oldukça uygun bir fiyat belirleyerek. Sadece 50 lira vererek sezon boyu takımımızın maçlarını izleyeceksiniz. Her zaman söylediğim gibi kombine kartlar sezon öncesi şube yönetimlerine de maddi olarak destek olmak demektir. Ama maalesef voleybol kombinelerine ilgi yok denecek kadar az.  Yıllardır "Altyapı candır" demiyor muyuz? Sahadaki mücadeleyi beğenmeyince "Koy altyapıdan gençleri. En azından aslanlar gibi mücadele ederler" diyen biz değil miyiz? Buyurun tamamı Karşıyaka patentli voleybol takımımız. Neden bir kombine alarak takıma ve şubeye destek olmuyorsunuz? Tabi ki herkesi tribünde görmek isteriz ama maçlara gelemeyecek olsanız dahi bir kombine alın. Karşıyakalı arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi olarak alın. Yanınızda çalışan personelinize hediye etmek için alın. En önemlisi bir Yeşil - Kırmızı aşığı olarak şubenize destek olmak için bir kombine alın.
 
Hepimizin hayali olan "Tamamı Karşıyakalı" bir takıma şimdi destek olmayacaksak ne zaman olacağız?
 
Barış TEZER
 
ksk_brs@hotmail.com
 
twitter : @baristezer12
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı