301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Temmuz 2015 - Salı 07:15 Bu haber 695 kez okundu
 
SOSYAL ŞAMPİYON
Kaf-Kaf parke salondan sonra sosyal sorumlulukta da zirve yaptı. 9 Eylül Rotaract Kulübü ve Pınar Karşıyaka'nın ortaklaşa düzenlediği '4 Periyod'da Mutluluk Projesi'nde İzmir ekibi en büyük ödüle layık görüldü
BASKETBOL Haberi


Dokuz Eylül Rotaract Kulübü'nün organize ettiği '4 Periyod'da Mutluluk Projesi'ne verdiği büyük destek, Pınar Karşıyaka'ya şampiyon olduğu sezonda bir ödül daha getirdi. Kaf-Kaf, Dokuz Eylül Rotaract Kulübü tarafından 'En İyi Farkındalık Ödülü'ne layık görüldü. Pınar Karşıyaka, proje çerçevesinde geçen sezon, iç saha maçlarını oynadığı Karşıyaka Arena'da engelli sporseverleri ağırlamıştı. Salondaki Odeabank Sosyal Sorumluluk Tribünü'ne gelen engelli sporseverler, Pınar KSK'nin maçlarında basketbol heyecanını yaşama fırsatı bulmuştu. 

En iyi farkındalık
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü, gösterdiği bu duyarlılık nedeniyle Pınar Karşıyaka'yı "En iyi farkındalık" ödülüyle onurlandırdı. Pınar KSK için hazırlanan plaket, Alsancak Küçük Kulüp'de düzenlenen gecede Karşıyaka Spor Kulübü adına Medya Sorumlusu Tümer Gülümserler'e verildi. Dokuz Eylül Rotaract Kulübü 2014-2015 dönem Başkanı Gülşah Kurt, "Toplumda farkındalığı sağlamak adına sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekten ötürü Karşıyaka Spor Kulübü'ne ve tüm sezon emeği geçen Tümer Gülümserler'e teşekkür ediyoruz" dedi. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı