301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mayıs 2015 - Çarşamba 11:49 Bu haber 1891 kez okundu
 
STADIN TEMELİNİ BAŞBAKAN MI ATACAK ?
Karşıyaka'da 15 bin kapasiteyle yenilenecek İlçe Stadı'nın temeli 24 Mayıs'ta atılacak. O tarihte Manisa ve İzmir'de miting yapacak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun temel atma törenine katılabiyleceği iddia edildi.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka'da 15 bin kapasiteyle yenilenecek İlçe Stadı'nın temeli 24 Mayıs'ta atılacak. O tarihte Manisa ve İzmir'de miting yapacak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun temel atma törenine katılabiyleceği iddia edildi. Davutoğlu'nun resmi programı henüz açıklanmadı. Uzun süreli bekleyişin ardından 2 Mayıs Cumartesi günü yıkımına başlanan eski İlçe Stadı'na inşaat ruhsatı almak için kamulaştırma çalışması sürüyor. Stadın zemin etüdü, zemin iyileştirme, temel kazımı gibi altyapı çalışmaları için ruhsat şartı yok. (YENİ ASIR)

KSK STADININ TEMELİ 24 MAYIS'TA ATILACAK
KSK Stadının temeli 24 Mayıs'ta atılacak. Yıkımına geçen hafta başla nan Karşıyaka Yalı Stadı'nm olduğu alanda yükselecek olan yeni stadın merakla beklenen temel atma tarihi netleşti. 15 bin kapasitelik stadyumun temelinin 24 Mayıs Pazar günü atılacağı açıklandı. Bu süre içerisinde yıkım işleminin büyük ölçüde tamamlanması ve zemin çalışmalarının başlaması hedefleniyor.

BAŞBAKAN GELECEK

Karşıyaka Stadı'nm temelinin Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafında atılacağı ifade edildi. Temel atma bs. tarihinin Davutoğ* lu'nun İzmir'de olduğu 24 Mayıs olarak belirlendiği ve Başbakan'm programına dahil edilmesinin planlandığı öğrenildi. Bu arada kulüp binasının boşaltılması için kulübe ek olarak 3 ay süre tanındığı ifade edildi. (HABER TÜRK)


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı