301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Temmuz 2015 - Çarşamba 07:30 Bu haber 1216 kez okundu
 
STAT İÇİN BAŞKENTE GİTTİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileriyle toplantı yapan Başkan Ali Erten yeni stadın 2015-16 sezonuna yetiştirileceği müjdesini verirken 10 bin kişilik salon için de yetkililere alternatifleri sundu
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka bir yandan Süper Lig hedefini vurmak için transfer çalışmalarını sürdürürken diğer yandan tesisleşme konusunda olumlu adımlar atıyor. Karşıyaka Başkanı Ali Erten, Ankara'ya giderek Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk ile bir araya geldi. Kulüp Ankara temsilcisi Cüneyt Başak'ın da hazır bulunduğu toplantıda Yalı Stadı'nın değerlendirilmesi yapılarak hızlandırılması konusunda karar alındı. Stat inşaatını, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın talimatları doğrultusunda 2015-2016 sezonuna yetiştirmeyi hedefleyerek hızlandırılması yönünde karar alınması KSK'nin yüzünü güldürdü. 

Salon için geri sayım
Toplantıda ayrıca Karşıyaka'ya yapılacak 10 bin kişi kapasiteli spor salonu için yer bulma çalışmalarının hızlandırılması konuşuldu. Stat gibi salonun da 2015-2016 sezonunda hizmete girmesi planlanırken Kulüp Başkanı Ali Erten, yer konusunda 2-3 alternatif belirleyip yeniden Ankara'ya sunması yönünde prensip kararı alındı. İzmir'in yeni stat ve salon ihtiyacının acil olarak giderilmesi konusunda geçtiğimiz ay ziyaret edilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan söz alan Ali Erten ve yönetimi, Ankara'daki bu görüşmelerde de ciddi bir yol aldı. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı