Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
16 Mart 2015 - Pazartesi 09:32 Bu haber 1518 kez okundu
 
O HABERE TEKZİP GELDİ
Yönetici Korhan Yetiş'in Ayhan Akman'ı istemediği için tesislere gelmediği haberi ile ilgili yönetimden açıklama geldi.
FUTBOL Haberi


14.03.2015 tarihli Yeniasır Gazetesi'nde ve gazetenin  internet sitesinde ve bu haberi referas alan çeşitli sitelerde imzasız haber olarak yer alan "Karşıyaka'da Ayhan Akman çatlağı"  başlıklı haberde  "... Yusuf Şimşek'le görev süresinde iyi anlaşan ve Şimşek şok ayrılığının ardından tecrübeli bir teknik adamla anlaşılmasını isteyen Şube Sorumlusu Korhan Yetiş, 2. Başkan Azat Yeşil'in ilk teknik direktörlük deneyimini Karşıyaka'da yaşayan Ayhan Akman'la anlaşmasından sonra tesislere uğramadı. Futbol şubesiyle Yeşil ve Başkan Fatih Diniz, bire bir ilgileniyor..." denildiği anlaşılmıştır.

www.yeniasir.com.tr/spor/2015/03/14/karsiyakada-ayhan-akman-catlagi

    Sözkonu haber gerçekleri yansıtmamaktadır. KSK futbol şube sorumlularından Korhan Yetiş'in  hiçbir zaman haberde yazıldığı şekilde bir düşüncesi ve davranışı olmamıştır. Kendisi başından beri Ayhan hocamızla bizzat, tanışma yemeğinden futbolcularımızla ilişkilerine kadar yakınen ilgilenmiş, Orduspor maçında tribünde hocamızın yanında yer almış, her zaman Ayhan Akman hocamızla beraber olmuştur.  Karşıyaka'ya hizmeti kendisine görev edinmiş ve bu görevini özveriyle yerine getirmekte olan bir yöneticimiz hakkında böyle bir haberin ne maksatla ve kim tarafından yazıldığını anlamak mümkün değildir.

    Camiamımızda yanlış anlamalara ve kafa karışıklığa neden olmaması için yönetim olarak bu açıklamayı yapma zorunluğu doğmuştur.

K.S.K. Yönetimi

TESİSLERE UĞRAMAMASININ PERDE ARKASI (15.03.2015)

Karşıyaka'da yönetimin arasına teknik sorumlu Ayhan Akman girdi. Yusuf Şimşek'le görev süresinde iyi anlaşan ve Şimşek şok ayrılığının ardından tecrübeli bir teknik adamla anlaşılmasını isteyen Şube Sorumlusu Korhan Yetiş, 2. Başkan Azat Yeşil'in ilk teknik direktörlük deneyimini Karşıyaka'da yaşayan Ayhan Akman'la anlaşmasından sonra tesislere uğramadı. Futbol şubesiyle Yeşil ve Başkan Fatih Diniz, bire bir ilgileniyor. Orduspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçlarını tribünden takip eden, belgelerini tamamlayan Ayhan Akman'ın antrenörlük lisansı Manisaspor derbisi öncesi çıkacak.(YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı