Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Ocak 2015 - Çarşamba 10:25 Bu haber 3201 kez okundu
 
TİAGO YOLDA
Karşıyaka 4 sezon önce formasını giyen ancak alacağını ödeyemediği Brezilyalı oyuncu Tiago Bezerra ile görüşmelerini sürdürüyor.
FUTBOL Haberi


Karşıyaka 4 sezon önce formasını giyen ancak alacağını ödeyemediği Brezilyalı oyuncu Tiago Bezerra ile görüşmelerini sürdürüyor. Transfer döneminde Tiago'nun alacağı ile ilgili her hangi bir yasağa takılmak istemeyen yeşil-kırmızılı yönetim, bu büyük sorunu Sambacı'dan gelecek yanıta göre çözecek. Yönetim, borçlar konusunda halen Adanaspor formasını giyen Tiago'ya 3 farklı seçenek sunarak beklemeye geçmişti. (YENİ ASIR)

TİAGOYA DAİRE TEMLİKLİ ÇÖZÜM (30.12.2014)

Karşıyaka daha önce yeşil-kırmızılı formayı giyen Adanasporlu Tiago Bezerra ile pazarlık masasına oturdu. Sambacı'nın alacaklarını ödemek ve önemli bir sorunu çözmek isteyen yeşil-kırmızılılar, Tiago'ya 2010-2011 sezonundan sarkan 370 bin dolarlık alacağını ödeme konusunda biri gayrimenkul olmak üzere 4 ayrı seçenek sunarak teklif yaptı. Geçtiğimiz hafta Kahe ve Juninho'nun davetlisi olarak Noel tatili için geldiği İzmir'de Tiago ile yüz yüze görüşen ve tekliflerini ileten yeşil-kırmızılı yöneticiler, Brezilyalıyı ikna etmeye çalıştı. Halen Adanaspor'da forma giyen Tiago'nun anlaşmaya sıcak baktığı ancak kesin sonucun golcü oyuncunun avukatıyla yapacağı görüşmeden sonra çözüme kavuşacağı açıklandı. (YENİ ASIR)

TİAGO'YA DAİRE FORMULÜ


Karşıyaka, yıllardır başını ağrıtan eski futbolcusu Tiago'nun alacağı konusunda gayrımenkul formülü geliştirdi. Yöneticiler, 2010-11 sezonundan kalan 130 bin dolaralacağı tazminat ve faizlerle FIFA'da 372 bin dolar olarak netleşen Brezilyalı futbolcuyla yaptığı taksitlendirme anlaşmasını aksattı. Ağustosta 50 bin dolar ödenen Tiago, parasının kalan kısmını tahsil edemeyince kulüpten yine şikayetçi oldu.
Karşıyakalı yöneticiler, Adanaspor'da forma giyen Tiago'yla, geçen hafta Juninho ve Kahe'yi ziyaret için geldiği İzmir'de görüşüp, kalan alacağı için daire vermeyi önerdi. Tiago teklifi kabul ederse 2'nci Başkan Azat Yeşil'in yaptırdığı Karşıyaka Tower'dan ev alacak, dairenin parası da Azat Yeşil'in temliği olarak yazılacak. Karşıyaka yönetimi, sezon başında bazı yerli oyuncuların ücreti için de aynı formüle başvurdu. (HÜRRİYET)


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı