301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Mayıs 2015 - Perşembe 10:50 Bu haber 1507 kez okundu
 
TORBAOĞLU VE ERTEN ADAYLIKLARINI AÇIKLAYACAK
Karşıyaka'da 14 Mayıs'ta yapılacak olağan kongre öncesi camianın önemli ismi Nazım Torbaoğlu ve Ali Erten, başkan adaylıklarını yarın açıklayacak.
GENEL HABER Haberi


Liste için temaslar yaptığı öğrenilen Mutlu Altuğ sessizliğini korurken, Metin Yıldırım geri planda kalmayı tercih ediyor. Divan Başkanı Sadri İşçimenler ile aday olmayacağını açıklayan Başkan Fatih Diniz ise Ali Erten ile Mutlu Altuğ'la görüşerek birleşme çağrısı yaptı. Daha önce 2012-13'te aynı yönetimde yer alan ikili birleşmeye sıcak bakmadı.
 

Nazım Torbaoğlu ve kendisine destek İstanbullu işadamı Erdal Acar'a teşekkür eden Ali Erten, "Destekleri benim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Bizim tesisleşme ve sportif başarı hedefimiz var. Yıllardır sponsor arıyoruz ve ilk kez futbolun Süper Lig'e çıkması için destek vermek istediğini söyleyen biri çıktı. Basketbolda zaten Pınar'ın sponsorluğu sürüyor. Dileğim voleybola da sponsor çıkması. Kongreyi kazanan aday, Erdal Acar'la bir araya gelip, desteği somut hale getirecek" dedi. Ali Erten, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar ve Nazım Torbaoğlu'yla görüştü. (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı