Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Haziran 2015 - Pazartesi 07:19 Bu haber 1613 kez okundu
 
VOLEYBOL SPOR OKULLARININ SALON DERDİ
Okulların tatile girdiği şu günlerde voleybol altyapıda bir marka olan Karşıyakamızda hareketli günler yaşanıyor.
ALTYAPI Haberi


Hergün yeni kardeşlerimiz Karşıyaka arması göğüslerinde parkelerin tozunu yutmaya başlıyorlar. Bizde Yeşil-Kırmızı olarak spor okulumuzun çalışmalarına konuk olduk. Çocuklarımız parkede , velileri tribünde ter dökerken Spor Okulları Sorumlumuz Sevil Özgültekin hocamızdan çalışmalarla ilgili bilgi aldık.

1999 ile 2008 doğumlulardan oluşan geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzu belirten Özgültekin "Öncelikle söylemek isterim ki gösterilen ilgiden çok memnun ve mutluyuz. Hergün yeni yeni çocuklarımız aramıza katılıyor , bu da Karşıyaka markasının değerinin bir göstregesidir. Karşıyaka Stadının yıkımı sonrası Karşıyaka Arena'ya geçince 7 gruptan 4 gruba düşmek zorunda kaldık. Saat 13:00 ile 18:00 arasında Arena'nın arkasındaki salonun tahsis edilmesi sonucunda mecburen 4 gruba düşerek paket program olarak çalışmaya başladık. Bazı gruplarda 36 kişi dahi çalışıyoruz fakat her antrenmana 4-5 öğretmen giriyor. Yani çocuk sayısının artması eğitim kalitesini kesinlikle etkilemiyor" şeklinde konuştu.

Salon sorunumuzun ivedilikle çözülmesi gerektiğinin altını çizen Sevil hocamız " Özellikle kış döneminde sabahtan akşama kadar bize ait olacak bir salona ihtiyacımız var. Yani kiracı gibi değil ev sahibi gibi olacağımız bir salon olmalı. "Gelecekte orayı ya da buraya kullanacağız" gibi bir lüksümüz yok. Oluşturduğumuz 250 öğrencimiz var. Eylül'de okullar açılacak ve en geç Ağustos sonu benim bu çocukların velilerine "Şu salonda çalışacağız" diye isim vermem gerek. Sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arası tamamen bize ait bir salon olmalı. Çiğli tesisler olur, Karşıyaka'daki okullarımızdan birinin salonu olabilir. Yeni yönetimimizden ricam geç kalınmadan bu soruna bir çözüm bulmaları. Son olarak bu kadar sorunumuza rağmen ısrarla peşimizden koşan , bizlerle Karşıyaka sevgisini yaşan velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim" diyerek sözlerini noktaladı.

yesilkirmizi.net/özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı