Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Mart 2015 - Pazartesi 07:35 Bu haber 1289 kez okundu
 
VOLEYBOL ŞUBEDE SİNİRLER GERİLDİ
Lige şampiyonluk parolası ile başlayan voleybol şubede son haftada yaşananlar sinirleri iyice gerdi. Kızların boykotu ile başlayan süreç, Rota Koleji maçında taraftar ile Şube Başkanı Vural Budak arasında yaşanan gerginlikle devam etti. Menajer Halis Özlütürk'ün görevine son verildi. Şube Başkanı Vural Budak, Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net’e voleybol şubede yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı.
VOLEYBOL Haberi


Lige şampiyonluk parolası ile başlayan voleybol şubede son haftada yaşananlar sinirleri iyice gerdi. Kızların boykotu ile başlayan süreç, Rota Koleji maçında  taraftar ile Şube Başkanı Vural Budak arasında yaşanan gerginlikle devam etti. Menajer Halis Özlütürk'ün görevine son verildi. Şube Başkanı Vural Budak, Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net’e voleybol  şubede yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Kızlar provoke ediliyor…

Rota Koleji maçında taraftarlarla arasında yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu belirten Şube Başkanı Vural Budak; “Biliyorsunuz hafta boyunca kızların antrenman boykotu nedeni ile gerginlik yaşadık. Belki de taraftarlarla yaşadığımız gerginlik onun taşma noktasıydı. Öncelikle idman boykotu olayına değinmek gerekirse oyuncularımızın bazı kişilerin provokasyonuna geldiğini düşünüyorum. Sonuçta sporda iki aylık bir gecikmenin sonucu böyle bir eylemle sonuçlanmamalıydı. Gönül herkesin ayın 25’inde paralarını vermeyi arzu ediyor. Ama maalesef maddi durumlar her zaman istediğiniz gibi çözülemiyor. Biz bu olayı aile içerisinde çözmeliydik. Her kampta, her maçta,  bazen de antrenman larda sürekli olarak oyuncularımızla birlikteyim.  Ailemden, özel yaşamımdan fedakarlık ediyorum. Ama bu tavır beni çok üzdü. Ayrıca bu tür hareketler çözüm getirmiyor aksine elimizi yeni sponsorluklar konusunda zora sokuyor” dedi.

Tepki göstermemem gerekiyordu…

Rota Koleji maçından sonra taraftarlara tepki göstermemesi gerektiğini söyleyen Vural Budak; “16 yaşından beri tribünlerde tüm branşlara giden bir taraftar olarak, her ne kadar taraftarımızın gösterdiği tepkiyi onaylamasam da onlara tepki  göstermemem gerekiyordu. Yine de kimseye küfür ya da  hakaret etmedim. Sadece böyle yapmayın dedim.”

Menajer Halis Özlütürk ile yollarımızı ayırdık…

Menajer Halis Özlütürk ile yollarını ayırdıklarını belirten Vural Budak; “Antrenör Alper Erdoğuş’un ayrılmasından sonra ortaya çıkan irili ufaklı sorunların çözümünde Menejerimiz Halis Özlütürk’ün üstüne düşen görevleri yerine getirmediği veya getiremediğini gözlemledik.  Bu nedenle dün kendisi ile de yollarımızı ayırdık” dedi.  

Halis Özlütürk: Başkan ile görüşeceğim…

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net olarak görüştüğümüz Menajer Halis Özlütürk  hoca ve şube yönetiminin kendisi ile çalışmak istemediğini doğrularken; “Ana yönetim ile görüşmeden onları çiğneyerek bir açıklama yapmak istemiyorum. Pazartesi günü konuyu başkanımız Fatih Diniz ile görüşeceğim ve ondan sonra bir açıklama yapacağım” dedi.

Yesilkirmizi.net/özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı