301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Haziran 2015 - Pazartesi 11:32 Bu haber 872 kez okundu
 
ZÜHTÜ IŞIL MÜZESİ GELİYOR
Karşıyaka Spor Kulübü Müze Kurulu'nun oluşturulması için gerekli çalışmalar bu konu için görevlendirilen yöneticimiz Sn. Feruz Bozaslan tarafından başlatıldı.
GENEL HABER Haberi


Konuyla ilgili kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde yer aldı;

Başkanımız Sn. Ali Erten'in, yeni yönetimimizin gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısında gündeme getirdiği Karşıyaka Spor Kulübü Müze Kurulu'nun oluşturulması için gerekli çalışmalar bu konu için görevlendirilen yöneticimiz Sn. Feruz Bozaslan tarafından bugün başlatıldı. 

Sn. Bülent Zeren, Sn. Ekrem Güçsav ve Sn. Ahmet Diker'in öncülüğünde oluşturulan kurul, Karşıyaka Spor Kulübü'ne ait saklanan, çeşitli yerlere dağılmış veya atıl durumda kalan kupa, madalya, flama gibi kulüp tarihimizin değerli geçmişinin simgelerini tek bir çatı altında toplamak için çalışmalara başladı. 

İlk adım olarak 1930 yılında Yunanistan'da oynanan ve yoğun yağış nedeniyle yarıda kalan dostluk maçının, 84 yıl sonra yapılan tekrarında kullanılan maç topu ve o gün Fafalion stadında açılan Türkçe-Yunanca dostluk pankartı Sn. Bülent Zeren ve Sn. Ekrem Güçsav'a teslim edildi. 

Müze kuruluna ek olarak bir de genç taraftarlarımızın yer aldığı koordinasyon ekibi kuruldu. Taraftarlarımızdan Enver Doğer, Kaan Düzcan ve Ömer Ulaş Kırım'dan oluşan koordinasyon ekibi, kulüp dışında bulunan 180'e yakın kupa ve madalya'nın toplanması ve fotoğraflanması için özveri ile çalışmalarını sürdürüyor 

Önümüzdeki süreçte, ellerinde kulübümüzün değerli tarihinin simgeleri olan kupa, madalya, eski eşya veya fotoğraflar bulunan Karşıyaka Spor Kulübü sevdalılarının tarihimizi tek bir çatı altında toplamak için oluşturulan Müze Kurulu'muza ve Koordinasyon Ekibi'mize desteklerini bekliyoruz. 

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur. 
Karşıyaka Spor Kulübü 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı